Chase Bliss Audio Preamp MKII

Наявність: В наявності
Order in the next for

30,400 

Купити зараз

Потрібно багато, щоб правильно розбити сигнал. Характер полягає в деталях, невеликих рішеннях, які складаються в схему: до чи після, скорочення чи удар, високий чи низький. З Preamp MKII ми вирішили просто передати їх.

Ви можете копіювати накопичувачі своєї мрії, налаштовувати, колупати та досліджувати, а потім зберегти ці налаштування для швидкого виклику. Змінне відсікання діодів, резонансні, маршрутизовані середні частоти та два типи пуху, все це обернуто навколо схеми підсилювача Benson. Як би ви не наважилися на бруд, Preamp MKII на це готовий.

 

Використовуйте Open для чистого, ревучого пуху, або затисніть в Gated Grind.

Додайте трохи асиметрії та переваги за допомогою кремнієвих та германієвих діодів .

Переміщуйте та формуйте свої середні частоти за допомогою змінного резонансу та маршрутизації .

Використовуйте Jump для швидкої попередньо встановленої навігації.

 

Preamp MKII побудований на передній частині схеми лампового підсилювача Chimera, замінюючи тріодні каскади 12AX7s на польові транзистори. Результатом є надзвичайно чутливий і універсальний розрив, з багатими гармоніками та музичним еквалайзером, якими відомі підсилювачі Benson.

 

The Fuzz

Станьте трохи важчими, вставивши схему fuzz, яка йде прямо на передній частині потоку сигналу (як і має бути fuzz). Відкрите налаштування є класичним, потужним і масивним, тоді як варіант Gated створить вам хлюпаючий, стрімкий і проникливий характер.

 

The mids

Параметрична секція середніх частот є надзвичайно потужним інструментом для пошуку «самого потрібного». Ви не тільки можете зменшити або підвищити будь-яку частоту на свій вибір, ви також можете налаштувати маршрутизацію та резонанс. Знайдіть якийсь дзвінок, натисніть або тягніть вибрані частоти або переборщіть за допомогою деяких фільтрів.

 

The diodes

Як би ти хотів розлучитися сьогодні? Класичний транзисторний звук забезпечить більш динамічні результати, схожі на підсилювач, тоді як діоди є вашим ключем до створення ваших улюблених текстур педалей драйву, або з більш жорстким краєм Silicon, або з асиметрією германію.

 

Розширюйте та інтегруйте

Preamp MKII побудований навколо моторизованих фейдерів, які реагують на зміни попередньо встановлених налаштувань і зовнішні керуючі сигнали. Кожне керування підключено до цифрового мозку, але ваш сигнал залишається на 100% аналоговим. Він включає в себе MIDI, CV і керування Expression, а також 30 внутрішніх пресетів.

 

Специфікації

 

Моно входи та виход

Пресети (30)
MIDI (PC, CC)

CV керування
Керування експресією

Повністю аналоговий шлях сигналу
True bypass
5,75″ x 6,5″ x 2,5″
9V Center Negative ~500 mA

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Chase Bliss Audio Preamp MKII”
Back to Top
Product has been added to your cart