JHS Double Barrel V4

Наявність: В наявності
Order in the next for

13,680 

Купити зараз

«Двоствольний дробовик – це єдиний аргумент, якому неможливо щось протиставити. А ви кажете – дипломатія!» Леандер МакНеллі, капітан техаських рейнджерів.

JHS Double Barrel – це універсальна педаль, що повністю покриває всю територію від малого до середнього гейна. Тут немає злого перевантаження, але є два приголомшливі овердрайви, кожен з яких гідний окремої пам’ятки в кожному місті світу, до того ж їх несхожі характери ідеально доповнюють один одного, якщо використовувати їх одночасно.

Права сторона педалі – оновлений Moonshine v2. Густий і забористий, міцний і насичений, тепер він доповнений регулятором Clean, що дозволяє підмішати чистий до перевантаженого сигналу. Тепер плюс до співучості – ще більше читальності та динамічності. А тумблер Proof +/- вибирає один із кліпінгових діодів, значно змінюючи характер звучання від динамічного низькогейнового Open, до насиченого, густого, скомпресованого Saturated.

Ліва сторона педалі – прозорий універсальний Morning Glory v4, здатний служити як чистим бустером, так і затятим овердрайвом. Повністю зберігаючи характер інструменту та підсилювача, він може і акуратно скоригувати тембр своєю м’якою ручкою Tone, а також перемикачем Hi Cut, розташованим на бічній поверхні педалі. Він прибирає гострий верх, що особливо корисно при каскадуванні педалей одна до одної. Перемикач загального рівня гейну Morning Glory продубльований та у вигляді роз’єму дистанційного перемикання. Тобто підключивши до педалі JHS Red Remote можна по ходу виконання кардинально змінювати рівень перевантаження лівої сторони, що дає п’ять моментально доступних варіантів звучання від однієї педалі!

Справжня казка починається, коли вмикаєш ці дві сторони разом. Вони чудово доповнюють один одного, а повірити в такий низький рівень шуму при каскадуванні перевантаження неможливо, поки не почуєш своїми вухами. Звичайно, порядок включення ефектів під час каскадування можна змінювати за допомогою тумблера, розміщеного прямо по центру лицьової панелі. Результат за різних його положень буде дуже різним, але незмінно прекрасним.

JHS Double Barrel – це найпереконливіша відповідь на питання про універсальний овердрайв. Точніше – дві відповіді. По черзі чи разом.

Живиться від стандартного блоку живлення 9В, струм струм менше 100мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Double Barrel V4”
Back to Top
Product has been added to your cart