JHS Moonshine

Наявність: В наявності
Order in the next for

7,562 

Купити зараз

JHS Moonshine – це овердрайв, у якому ретельно підібрані не лише компоненти, а й назва! Це слово, крім основного романтично звучить “місячне світло”, вже друге століття використовується у значенні “самогон”. І так, так іронічно і образно, Josh Scott зміг ідеально охарактеризувати звук цієї незвичайної педалі.

Адже самогон – він який? Домашній, а не конвеєрний. Він завжди виготовляється вручну. Швидше грубуватий, ніж елегантний. Не прозорий. Міцний, дуже міцний. І якщо додати його більше… то говорити діятиме вже він сам!

JHS Moonshine спочатку замислювався як своя, переосмислена версія найвідомішого овердрайву у світі (якщо хтось ще не здогадався, підказуємо: зелена коробочка), проте після всіх змін і вдосконалень, які вніс Josh, вийшов досконалий новий прилад зі своїм неповторним характером. Він, безумовно, може відтворити класичні звуки, але його здібності сягають куди далі.

Три традиційні ручки Volume, Drive, Tone – все просто, знайомо та інтуїтивно зрозуміло будь-якому гітаристу, який мав справу хоч з однією педаллю перевантаження. Двопозиційний перемикач Proof, що визначає не тільки загальний гейн, а й рівень компресії, а також тембральний характер звучання педалі. Від жирного та серединистого – до більш відкритого та прозорого.

Всередині педалі вхідне живлення з 9В перетворюється на 18В для більшого динамічного діапазону, потужного низу та загальної напористості звучання. Живитись педаль може лише від стандартних 9В блоків живлення босівського типу.

JHS Moonshine – це не тільки найжирніший, але й найуніверсальніший за звуком із усіх “непрозорих” овердрайвів, що Вам коли-небудь траплявся. Він звучатиме як класика на стероїдах при сетапі імені SRV – страт і фендероський комбо, він зможе видати стіну звуку зі звичайно незговірливих Vox (але ж ті не переносять овердрайви), а з Marshall або Mesa він покриває всю територію модерного року. Можна навіть нарулити собі звук у дусі легендарних Dumble. І заощадити собі майже 100 000 $. І перестати ганятися за чужим легендарним звуком. А створити власний.

Самогон, Moonshine – він такий. Він і таке зможе, якщо його вчасно не зупинити. А ми й не зупинятимемо.

 

 

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Moonshine”
Back to Top
Product has been added to your cart