Chase Bliss Audio Brothers

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

13,718 

Коли Chase Bliss Audio взялися за створення педалі перевантаження, то одразу можна було очікувати чогось вкрай неординарного. І Brothers не обдурив очікувань музикантів!
Це бустер, драйв, фуз. Мав все одразу і в будь-якому порядку!

Для створення свого першого навантаження Chase Bliss Audio поєдналися з Resonant Electronic, експертами як у гітарному, так і аудіофільському сегменті звукопідсилення, а, погодьтеся, таке поєднання буває нечасто.

Залишаючись вірними своїм традиціям, Chase Bliss Audio вклали в основу Brothers чистий аналоговий звуковий тракт. А точніше, аж дві незалежні схеми буста/перевантаження виконаних на польових транзисторах і аналогових інтегральних схемах. Ці два канали дозволяють вибрати по три варіанти включення схеми, що дає у підсумку шість унікальних варіантів звучання бустера, драйву та фузза в одному компактному корпусі.

Але. Це не все, кожен з режимів одного каналу може бути скомбінований з будь-яким режимом другого каналу, причому абсолютно будь-яким способом: послідовно в будь-якому порядку (з першого каналу в другий або з другого в перший) або паралельно. У паралельному режимі співвідношення каналів можна швидко встановити ручкою Mix.
Завдяки таким гнучким можливостям виходить цілих 33 варіанти включення!

Як і у всіх педалях Chase Bliss Audio, аналогове серце керується цифровим мозком. Тому можна зберігати налаштування та миттєво повертатися до них у будь-який момент, а також користуватися всіма перевагами MIDI-керування. При цьому сам звуковий сигнал не торкається і обробляється цифровою частиною педалі.

Chase Bliss Audio Brothers – це абсолютно аналоговий звук і всі можливості цифрового керування. Це новий ступінь свободи у створенні свого тону.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Chase Bliss Audio Brothers”
Back to Top
Product has been added to your cart