JHS The Kilt

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

JHS The Kilt – це універсальна педаль перевантаження, розроблена для музиканта та продюєра StuG, засновника гурту Delirious. Йому потрібна була педаль, яка б повністю покрила його потреби в «бруді» як на живих виступах, так і в студії. Josh Scott прийняв виклик і створив дивовижний ефект. Різноманітний і водночас характерний.

Педаль включає два незалежні ефекти: перевантаження і бустер.

Ліва сторона, перевантаження, була натхненна таким рідкісним і легендарним ефектом, як Expandora, що заслужило репутацію перевантаження вищого класу в педалбордах таких зірок, як Billy Gibbons, Joe Satriani, Megadeath, Bootsy Collins та інших.

Однак це не клон. Ефект був переосмислений Josh Scott, істотно зменшено рівень шуму та розширено межі регулювання тембру. Та й у питаннях гейну ефект різноманітний до краю: можна отримати і легке підвантаження, характерне для лампових підсилювачів на межі насичення ламп, і блюзовий сустейнистий overdrive, і щільний distirtion, і навіть гейтований фузз, що захлинається.

Управління ефектом здійснюється за допомогою традиційних ручок Volume/Tone/Gain та трьох перемикачів, на яких варто зупинитися докладніше.

Cut – підрізає низ, дозволяючи легше вбудуватися в щільний мікс, якщо потрібно. Родзинкою тут є те, що The Kilt спочатку видає значно більше низу, ніж більшість драйвів, включаючи і Expandora. І в підрізаному стані низу буде приблизно стільки ж, скільки на оригіналі.

G1 і G2 – змінюють рівень і структуру гейну, переключаючи не різні обмежуючі діоди, як у більшості випадків в інших педалях, а різні опори та ємності у схемі, завдяки чому можна отримати зовсім різне звучання, зберігаючи одночасно одночасно єдиний характер.

Права секція, секція бустера, зібрана на польових транзисторах і додає ледве помітну зернистість і яскравість, щоб краще прорізати мікс на соло, зберігаючи при цьому чистий звук. Регулювання тут лише одне: Boost – рівень посилення. Однак, є ще маленький, але важливий перемикач – Order, який визначає порядок включення ефектів у ланцюзі, коли обидві сторони педалі включені. Можна поставити першим бустер, щоб він додавав перевантаження гейна, а можна поставити бустер другим, щоб зберігши характер звуку, підняти рівень гучності для соло.

Живиться від стандартного блоку живлення 9В, струм струм менше 100мА.

Зроблено вручну у США.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS The Kilt”
Back to Top
Product has been added to your cart