Unitedsound.com.ua – унікальний гітарний бутік. Магазин для тих, хто знає ціну свого звуку. Ми сфокусовані на рідкісних та ексклюзивних брендах. Кожна педаль, гітара чи аксесуар у нашому магазині – це предмет нашої гордості. Unitedsound.com.ua співпрацює з найкращими та успішними брендами у світі. Географія наших партнерів поширюється з Австралії до США.

Unitedsound.com.ua – офіційний дистриб’ютор в Україні таких брендів як:

 1. Diamond Amplification – американська компанія, що виробляє топове лампове гітарне посилення та кабінети. Ручне збирання. Made in USA.
 2. DBZ Guitars – відмінний вибір для тих, хто шукає собі електрогітару на кожен день та для всіх цілей. Dean Zelinsky покинувши компанію Dean заснував DBZ Guitars – інструменти, які звучать на більші гроші, ніж за них просять.
 3. Nash Guitars – супер-популярні електрогітари в штатах дрібносерійного виробництва, що збираються за специфікаціями старих Fender, проте комплектуються модерновою електронікою, що забезпечує їм самобутнє і дуже породисте звучання. Made in USA.
 4. MONO – найкращі у світі кейси для гітар, ударних та клавішних інструментів, а також унікальні сумки для музикантів. Легка вага, висока якість пошиття та безпрецендентний захист зробили їх супер затребуваними по всьому світу.
 5. Strymon – найкрутіші ефекти зі штатів. Неймовірний функціонал та якість звучання швидко зробили їх блокбастерами у всьому світі. Найкраща модуляція! Made in USA.
 6. Chase Bliss Audio – молода компанія, що справляє дуже просунуті ефекти. Всі їхні педалі дуже швидко здобули славу серед тих, хто шукає неповторний звук та оригінальний звук. Для справжніх фанів звуку. Made in USA.
 7. Lava cable – виробник інструментальних кабелів найвищого рівня, найкраще співвідношення ціна-якість. Останніми роками, набравши обертів, компанія значно розширила свій асортимент: від мікрофонних до інструментальних. Made in USA.
 8. EMMA Electronic – виробник бутикових гітарних педалей, Данія.
 9. Musician Sound Design – виробник бутікових гітарних педалей, а також всесвітньо відомих Вау-педалей для гітари та бас-гітари, Німеччина.
 10. DSL straps – гітарні ремені найвищої якості, ручна робота, виключно натуральні матеріали, Австралія.
 11. OKKO FX – рідкісні гітарні педалі, штучне виробництво, безкомпромісне звучання, Німеччина.
 12. Weehbo еffekte – свіже ім’я в педальному світі, найвища якість звуку + німецька педантичність. Компанія спеціалізується на драйвах. Маст хев для кожного поціновувача справжнього звуку! Німеччина, Ганновер.
 13. Amptweaker – гітарні ефекти від автора легендарного підсилювача Peavey 5150 James Brown. Купа цікавих фішок та просунутий функціонал. Made in USA.
 14. Wampler – найпопулярніші гітарні ефекти дрібносерійного виробництва. США.
 15. Decibel Eleven – круті блоки живлення для педалбордів, а також просунуті контролери, спліттери, лупери.
 16. Wyres strings – відмінні струни з Канади, відрізняються багатими обертонами та найширшим асортиментом продукції. На особливу увагу заслуговують серії з покриттям, що забезпечує тривалий термін експлуатації. Канада.
 17. Bare Knuckle Pickups – філігранно виготовлені датчики. Ручна робота та неперевершене звучання. Вибір справжніх професіоналів у всьому світі: від Yes, gary Moore та Gun’s-n-Roses до Therapy, Within Temptation та багатьох інших. Handmade in England.

Ми – команда людей закоханих у звук та музику. Ми постійно тестуємо нове обладнання і пропонуємо Вам тільки найкраще!

Наші клієнти — наша основна цінність, тому ми працюємо тільки безпосередньо з виробниками і пропонуємо тільки оригінальні товари, а також забезпечуємо сервісну підтримку!

Зверніть увагу, що всі ціни в нашому магазині повністю відповідають цінам виробника, немає додаткових доплат за доставку. Ми працюємо тільки безпосередньо з компаніями-виробниками, щоб забезпечити найвищу якість товарів та максимальну доступність.

Більше того, для постійних покупців розроблено гнучку систему знижок!

Місія компанії: дати можливість музикантам вибрати для себе найкращий звук, що дозволить їм думати більше про творчість і, отже, принести в цей світ ще більше якісної та гарної музики!

Back to Top
Product has been added to your cart