JHS CHARLIE BROWN V4

Наявність: В наявності
Order in the next for

7,562 

Купити зараз

Кожен, хто коли-небудь намагався грати на справжньому Marshall JTM45 розуміє, чому цей підсилювач став голосом рок-н-ролу. Його теплий, багатий звук змушує Strat співати, а Les Paul кричати. Звісно, це й один із найбільш імітованих підсилювачів в історії.

А JHS Charlie Brown V4 – одна з найкращих педалей в історії.

Вона змусить будь-який гарний підсилювач співати, дихати і жити як найкращий плексі-підсилювач золотої ери року.

А нова, четверта, редакція Charlie Brown навіть отримала такий самий темброблок, як у оригіналу – трисмуговий еквалайзер з точно підібраними діапазонами і добротностями регульованих частот. Крім цих органів управління педаль також оснащена регуляторами вихідного рівня Volume та рівня перевантаження Gain.

Любите легке підвантаження, коли Marshall ще не гарчить на повну міць, а звучить майже чисто, з ледь помітною хрипотою? Просто поставте ручку Gain в положення менше 50% її ходу – такі налаштування педалі дозволять їй стати ідеальною платформою для інших драйвів та навіть примхливих фузів! Сам Джімі із задоволенням скористався б цим динамічним звуком! Та й Джиммі та Джефф теж: просто оберіть фузз на потрібний смак. А Charlie Brown можете тоді взагалі не вимикати – все зробить динаміка Вашої гри. Але поверніть Gain ближче до максимуму – і весь рев класичного року обрушиться на Вас! Густий сустейн Пола Кософфа та шалена атака Ангуса Янга будуть у Вас в руках.

Якщо вам потрібна не просто педаль-емулятор, але чарівна коробочка, здатна передати почуття і дух і віддачу реального підсилювача – ви знайшли її. Це JHS Charlie Brown V4.

Живиться тільки від стандартних блоків живлення (роз’єм типу Boss, мінус по центру) 9В, струм, що споживається, не перевищує 100мА.

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS CHARLIE BROWN V4”
Back to Top
Product has been added to your cart