Okko King Krunch

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Okko King Krunch – це неймовірно динамічна та органічна педаль перевантаження.

У цій маленькій коробочці живе серце великого вінтажного лампового підсилювача, потужного, прямого, чесного. І його звук: сирий, незабарвлений, динамічний звук рок-н-ролу.

На мінімальному гейні педаль дає практично чистий звук, але з легкою компресією, характерною для лампових апаратів. Підніміть гейн трохи вище – і звук змінюватиметься від чистого, до завантаженого в залежності від звуковидобування – прямо як на справжньому комбо. Гармоніки так і вилітають з-під пальців, а якщо підняти гейн ще вище!

Що важливо: навіть на максимальному гейні, при потужному перевантаженні, завжди можна перейти на чистий звук не відключаючи педаль, а просто прибравши гучність або зігравши м’якше руками.

Регулятори Bass і Treble – це пасивний темброблок, що працює також за всіма канонами вінтажних підсилювачів. Він не змінює тембр екстремально, він коригує звук м’яко, зберігаючи характер інструменту, щоб вписати його у музичний контекст.

І кожне положення регуляторів звучить осмислено та гідно. Ніколи звук не стане надто тонким, глухим, грубим чи ватним. Okko King Krunch звучить відмінно за будь-яких обставин. З ним можна знаходити та вибудовувати найдрібніші відтінки звуку, а можна просто поставити все по центру та грати. І кожен гітарист знайде в ньому своє те, чого раніше так не вистачало!

Кожна педаль збирається вручну в Німеччині з підібраних індивідуальних компонентів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Okko King Krunch”
Back to Top
Product has been added to your cart