Wampler Velvet Fuzz

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

8,550 

Wampler Velvet Fuzz

Навіть такий традиційний ефект, як фузз, може здивувати, якщо за нього береться Brian Wampler. І Velvet Fuzz – відмінний доказ цього.

Насамперед, Ви отримуєте відмінний традиційний фузз. Густий. Яскравий. Своєрідний. Хоча, до традиційних ручок Fuzz і Volume, що відповідають, відповідно, за рівень перевантаження та вихідну гучність, тут додається регулятор тембру Brightness, що дозволяє підкоригувати характер звучання та ідеально вписати хрумкий голос фузза у навколишнє середовище.

Але Wampler на цьому не зупиняється. Перемикач Big/Tight не просто перемикає між германієвим та кремнієвим транзистором, як багато інших. Він повністю змінює характер звучання. І дозволяє приручити непокірного звіра. Тоді він навіть більше схожий на дисторшн, ніж на фуз. Або швидше навіть на розкачаний до перевантаження ламповий підсилювач, розігрітий спереду фуззом. Адже саме так і виходить гладкий і співучий звук, прозваний тритонною скрипкою.

Для цього Brian пішов нетрадиційним шляхом: він збудував педаль на базі свого знаменитого емулятора британського стека із золотою панелькою. І вже звідси вимагав ідеального фуззового звучання. І можна отримати звучання фузза з віддачею, як у дисторшн, керований та контрольований звук. А можна якраз навпаки. Стриманий тембр із нестримною динамікою.

Можна отримувати звук, що максимально близький до Eric Johnson або David Gilmour, а можна знайти свій. Такий самий густий і співучий. Адже не дарма Brian Wampler назвав педаль Velvet Fuzz – оксамитовим фуззом. Доторкніться до оксамиту. Вам сподобається.

Педаль живиться від стандартної батареї 9В, а також зовнішнього блоку живлення постійного струму з конектором босівського типу, 9В. Споживаний струм – 23мА

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Back to Top
Product has been added to your cart