JHS Cheese Ball

Наявність: В наявності
Order in the next for

7,600 

Купити зараз

Давним-давно, у таємничий час, який ми називаємо 1990-ми, в Англії була створена нова компанія, яка виробляла педалі. Його ідеї були незвичними, а звуки були неземними. Незважаючи на те, що вони проіснували лише кілька років, ці витвори стали легендою, і один продукт, зокрема, кинув найбільшу тінь. З такими виконавцями, як The Edge (U2), Джиммі Пейдж, Radiohead, Кевін Шилдс (My Bloody Valentine), Джефф Твіді (Wilco), Гері Мур та багато інших, які користуються знятими з виробництва одиницями, їхні ринкові ціни на вживані товари починаються. зростати все більше і більше, іноді досягаючи діапазону 800 доларів. Cheese Ball — це наше вірне та надзвичайно точне відтворення оригінальної траси, це данина поваги одному з найзахоплюючих брендів і трас усіх часів!

Cheese Ball має ваші стандартні регулятори гучності, підсилення та тону, які є на більшості дисторшн-фаз-боксів, але поставляється з додатковою ручкою вибору режиму, яка дає вам чотири різні загальні тони та підсилення. У положенні «вимкнено» регулятор тону вимкнено, що забезпечує яскраве та погане звучання пуху/спотворення. У положенні «1» ви маєте середній звук, який створить вам гудіння в стилі Big Muff для округленого звуку, що нагадує тонку моцарелу, яка лягає якраз на вашу піцу, але не заважає. Положення «2» — це звук середнього посилення, який прорізає мікс, як гарячий ніж через Velveeta. Нарешті, позиція «3» дає вам їдкий, закритий плавний звук, який, коли обертається, плюється, плюється та кусається, як gorgonzola naturale.

JHS Cheese Ball – це наша шана одній із найпрекрасніших педалей фузз/дисторшн, які коли-небудь створювали. Відкрийте заново найкращий витриманий сир у світі педалей.

Ця педаль потребує стандартного 9В постйного струму, споживає 9МА та має розміри: 2,6″X4,8″X1,6.

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Cheese Ball”
Back to Top
Product has been added to your cart