Wampler Paisley Drive Deluxe

Наявність: В наявності
Order in the next for

10,070 

Купити зараз

Wampler Paisley Drive Deluxe – це унікальна двоканальна педаль драйву, здатна не тільки відтворити звук великого Brad Paisley, але й втілити звукові мрії будь-якого гітариста у жанрах далеких від кантрі-музики.

Кохання Brad Paisley до педалей Wampler виникло задовго до створення його іменної педалі. Із самого початку він став фанатом Underdog, яскравого, характерного драйву, який давно вже не випускається компанією. Проте його любов до цієї педалі не згасла, він продовжує використовувати її постійно на концертах та в студії.

Любов Brian Wampler до музики Brad Paisley народилася задовго до того, як Brad почав використовувати педалі Wampler і з роками тільки зростала. Тож не дивно, що Brian вирішив розробити іменну педаль для Brad. Вийшов чудовий, дуже гнучкий і дуже натуральний овердрайв.

Тепер настала черга розширеної Deluxe – версії. У ній Wampler поєднує іменний драйв Paisley і відроджений спеціально для цього Underdog. А нова система внутрішньої та зовнішньої комутації каналів робить цю педаль воістину досконалою.

Першим каналом Wampler Paisley Drive Deluxe став той самий Underdog, який уже стільки років надихає Paisley. Його характерний зернистий тон не залишить байдужим жодного гітариста, а навіть найанемічніший датчик зазвучить зненацька енергійно з ним. Три смуги еквалайзера на додаток до ручок Gain і Level додадуть різноманітності звучання педалі і допоможуть вбудувати її в будь-який звуковий контекст.

Другий канал – той самий, гнучкий і універсальний, дуже підсилювальний, що дуже «по-підсилювальному» звучить підписний драйв Brad Paisley від Wampler. Три ручки: Gain, Tone, Volume – що може бути простіше? – І тисячі можливих налаштувань, мільйони нюансів звучання.

А між каналами – маленький тумблер, без якого Wampler Paisley Drive Deluxe була б не сповнена. Brian Wampler одним із перших став застосовувати на здвоєних педалях опцію вибору порядку проходження каналів при послідовному включенні. Зараз практично жодна топова подвійна педаль не обходиться без цього. Звичайно, у Wampler Paisley Drive Deluxe ви можете вибирати, через який канал звук пройде спочатку.

Але це не все! Крім положень 1-2 (спочатку Underdog, потім Paisley Drive, звучання більш гладке) і 2-1 (спочатку Paisley Drive, потім Underdog, звучання більш «кудлате») не тумблері присутнє середнє положення Separate. У ньому канали починають діяти окремі незалежні педалі. І сигнал надходить і виходить з них через окремі входи та виходи для кожного каналу. Тобто, на відміну від практично всіх подвійних педалей на ринку, вона повністю підійде і гітаристам, які використовують лупери/світори для керування своїм педалбордом!

Живиться від батарей та стандартних блоків живлення Boss-івського типу напругою 9В, може бути використане живлення напругою до 18В для досягнення більшого динамічного діапазону.

Виготовлено у США із добірних компонентів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Wampler Paisley Drive Deluxe”
Back to Top
Product has been added to your cart