Wampler The Doctor – LoFi Ambient Delay

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

8,740 

Лікар обов’язково прийме Вас.

The Doctor – LoFi Ambient Delay – це нова педаль, розроблена Brian Wampler спеціально для старого друга, одного з найпопулярніших гітаристів у США і не тільки, давнього шанувальника педалей Wampler – Brad Paisley. Чарівник з телекастером дуже вимогливий до свого звуку, тож, якщо на педалі стоїть його ім’я, варто чекати чогось вкрай неординарного.

Багато років він використав Wampler Faux Tape Echo і Wampler Faux Analog Echo, тепер же співдружність музиканта та інженера – Paisley і Wampler, що подарували світу приголомшливий іменний овердрайв Brad Paisley, вирішили зробити ще крок уперед і здивувати світ новою винятковою педаллю.

Вся темна чарівність плівкових, аналогових, лампових дилеїв та луна живе тут, але ця педаль може запропонувати і набагато більше, ніж будь-який із вінтажних приладів. Вона рівною мірою добре впорається і з роллю атмосферної заповнювальної підкладки для звуку гітари, і з яскравим і теплим олдскульним сліп-беком.

Управління педалі можна назвати одночасно простим і всеосяжним. Крім стандартних для будь-якого дилея ручок Delay (час повтору), Repeats (кількість повторів) та Delay Mix (рівень гучності повторів), Ви отримуєте повний контроль над тембром дилея за допомогою ручки Tone (впливає тільки на тембр повторів, залишаючи основний сигнал недоторканим) а регулятори Rate і Depth, що відповідають за секцію модуляції, дозволять налаштувати саме такий рух у повторах, як потрібно саме Вам – від ледь помітного хвилювання до божевільної сейсмології з інших світів.

При цьому звук педалі ні в якому разі не можна назвати стерильним – тут LoFi в повному розумінні слова. Ви не отримаєте ідентичної копії зіграного звуку, зернистий характер завжди буде помітний, і з кожним повтором він ставатиме все більш явним. Але саме тому The Doctor може створювати густу підкладку з відлуння, не вклинюючись в основну партію гітари, заповнювати простір, не перетворюючи звук на кашу. Навіть при великій гучності дилея гітара легко паритиме попереду, над далекими ландшафтами відлуння. The Doctor як ніхто інший вміє надати звуку об’єму та створити відчуття польоту.

Не потрібно жодних складних меню та довгого редагування. Шість ручок зі зрозумілими функціями – це все, що потрібно, щоб знайти ідеальних звук. Час затримки – до 800мс, більше ніж будь-якого класичного приладу. А для точного припасування темпу до конкретної композиції є функція Tap Tempo. Натискаючи на праву кнопку педалі можна встановити пульсацію в будь-якій з доступних для вибору розмірності або тривалості ноти: четверта, восьма, восьма з точкою або тріольна пульсація.

Також педаль має роз’єми TT In і TT Out, що дозволяють приймати керуючий сигнал Tap Tempo із зовнішніх джерел або передавати його на інші прилади. Тобто можна з’єднати The Doctor з будь-якими відповідними педалями та задавати один темп для них усіх разом, відклавши його на одній із них. Неймовірно зручна та корисна функція.

Один із найчарівніших гітарних ефектів усіх часів – це аналоговий дилей у режимі автоосциляції. Безмежний звуковий хаос, мелодійний та непередбачуваний не залишає байдужим нікого. Але ще він абсолютно неконтрольований. Грати на його тлі практично неможливо – хіба що в студії, шляхом накладень та численних обробок.

Так було раніше. Але The Doctor зміг підкорити цей музичний хаос. Тепер можна на кожному концерті, будь-якої миті, вести дилей у нескінченність модульованих повторів – і все одно бути почутим у кожній ноті над ними. Ще одна вершина, підкорена Wampler і доступна тепер усім, ще один засіб зробити Вашу музику більш насиченою та атмосферною.

Виготовлено у США із добірних компонентів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Wampler The Doctor – LoFi Ambient Delay”
Back to Top
Product has been added to your cart