Chase Bliss Audio Gravitas

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

11,780 

Взагалі варто сказати, що компанія Chase Bliss Audio стоїть окремо серед усіх виробників бутікових педалей. Реалізувавши найкрутішу ідею – поєднали аналоговий сигнал із цифровим керуванням, вони відразу вбили сенс усіх суперечок, що краще за аналог чи цифру.

Порівняно молода компанія, організована в USA Joel Korte, який з раннього віку виявляв неабиякий інтерес до гітар та посилення. У 2008 році брат Joel, Chase Korte, трагічно загинув, після чого Joel вирішує присвятити себе цілком улюбленій справі – йде у велику бутикову компанію, що виробляє гітарні ефекти. Головний життєвий принцип загиблого Chase Korte звучав як “Follow your bliss” саме тому вже 2012 року Joel Korte вирішується організувати власну компанію Chase Bliss Audio. З цього моменту розпочинається історія успіху цього молодого виробника.

Chase Bliss Audio Gravitas – унікальне тремоло з шаленим функціоналом. Як і у всіх ефектах Chase Bliss Audio, Gravitas має повністю аналоговий сигнал при цифровому регулюванні.
Загалом, кожен з ефектів цього виробника дуже самобутній і неймовірно крутий і несхожий на інших.
Тим, хто прагне досконалого звуку, хто втомився від нескінченного пошуку “правильного” або “незвичайного” тремоло – абсолютний must have! Gravitas легко перекриває як класичні варіанти звучання, так і будь-які космічні фантазії.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Chase Bliss Audio Gravitas”
Back to Top
Product has been added to your cart