Chase Bliss Audio Tonal Recall Red Knob Mod

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

18,962 

Щоразу, коли здається, що кордонів можливого вже досягнуто, Chase Bliss Audio обов’язково знову їх подолає. Так вийшло і у випадку з дилеєм Tonal Recall – ідеальний справжній аналоговий звук, ідеальне цифрове управління, гнучкість налаштувань, ніколи ще не доступна в такій компактній педалі (тим більше – з аналоговим звуковим трактом), чого ще бажати? Що добавити? Що вигадати?

Незайманим залишався лише один кордон – час аналогової затримки. Величина незмінна, продиктована аналоговими компонентами та специфікою технології BBD. Вічним компромісом між тривалістю та чистотою сигналу. Тепер і цей кордон відсунувся на вдвічі більшу відстань.

Зустрічайте: Chase Bliss Audio Tonal Recall Red Knob Mod. Найдовший і найчистіший аналоговий дилей.
Він побудований на базі чотирьох (!) спеціально перевиданих легендарних аналогових мікросхем MN3005, що дає небачені 1100 мс затримки. А ретельно перероблені clocking-контролери дозволяють нарешті досягти ідеальної синхронізації роботи цих ланцюгів затримки. І отримати максимально чистий аналоговий дилей.

Звичайно, всі неймовірні можливості налаштування залишилися на місці і всі артефакти та шорсткість аналогової затримки можна повернути в гру. І навіть посилити до краю. Якщо у цієї педалі тільки є межа можливостей.

Функція Tap Tempo, можливість вибирати між True-Bypass і буферизованим байпасом, що зберігає «хвости» повторів, збереження пресетів, контроль за допомогою педалі експресії над будь-яким з параметрів педалі в реальному часі – всі нюанси звуку під повним контролем гітариста, а не визначені заздалегідь розробником .

І все це чистий аналоговий дилей.

Живиться від стандартного блоку живлення 9В.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Chase Bliss Audio Tonal Recall Red Knob Mod”
Back to Top
Product has been added to your cart