One Control Crimson Red Bass Preamp

Наявність: В наявності
Order in the next for

5,700 

Купити зараз

Сучасні басові підсилювачі просто чудові. Вони компактні, потужні, здатні легко озвучити будь-який майданчик, оснащуються гнучкими еквалайзерами, а часто й лімітерами, компресорами. І звучать вони дуже широко та чисто. Так чисто… Надто чисто!

Все це царство Hi-Fi відмінно підходить для слепа та прозорих фрагментів, але чогось у ньому завжди не вистачає. характеру. Ось те, за чим так сумують олдскульні досвідчені басисти, змушені колись відмовитися від своїх величезних лампових монстрів через їхні габарити та крихкість. Ось те, що збентежує молодих гравців, які, незважаючи на всі старання, ніяк не можуть добитися “того самого звуку”.

І тут виникає Crimson Red Bass Preamp від One Control. Цей малюк здатний видавати несподівано величезний звук. Причому несподівано величезний не тільки для такої маленької педальки, але й для того підсилювача, який Ви його включите. Ні, я не схибив. І не важливо, що це буде за підсилювач (якщо тільки Ви не зібралися включатися у величезні AD200, ACOUSTIC 360, SVT 60-х років, або не рідкісний власник комбіків “Flip-Top” B-15n або T60). Ця крихітна педаль здатна пробудити давню міць навіть у самому стерильному сучасному підсилювачі. І прозорий Trace стане по-мотоуновськи пружним і стрибучим, і прямолінійний SWR випустить на волю внутрішнього Jaco, і навіть Бехрінгер загарчить по-воксиному!

Ця педаль точно не підійде тому, хто хоче собі прозорий бустер, що нічого не змінює. Хоча вихід її величезний і бустер вона може служити відмінним, але кожна нота, кожен обертон дихає тут класичним вінтажним звуком. І будь-якому сетапу – не тільки підсилювачу, але навіть якщо Ви використовуєте DI та лінію, One Control Crimson Red Bass Preamp здатний додати звучання басового кабінету 1х15 і навіть 1х18.

Для цього автор цієї педалі – легендарний Bjorn Juhl – застосував дуже цікавий технічний хід. У цьому преампе реалізований паралельний бустер низьких частот. Причому виробляється потужний буст глибокого низу до рівня, коли він починає перевантажуватися, але настільки акуратно, що дисторшн звучить швидше як легке мерехтіння при грі з різною динамікою. А потім цей сигнал поєднується з основним, що пройшов через преамп, створений на основі кращих характеристик як британських, так і американських басових підсилювачів. В результаті це з’єднується в басовий звук “такий, як на тих самих записах”.

Звук виходить монолітний, щільний, чудово скомпресований і досить динамічний. Усі нюанси тембру можна контролювати пальцями. Медіаторна гра звучить авторитетно, не викликаючи при цьому асоціацій із балалайкою.

Управління педаллю здійснюється за допомогою трьох регуляторів:
Volume – відповідає за рівень вихідного сигналу.
Brilliance – регулятор яскравості, від нього залежить наскільки широким буде частотний діапазон. У украй правому положенні пропускаються навіть найвищі частоти. У вкрай лівому посилюється лише бас, а верхи майже повністю атенююються.
Gain – контролює рівень бусту низьких частот і, відповідно, характер звучання преампу. У вкрай лівому положенні отримуємо найбільш широкий частотний і динамічний діапазон, вкрай правому-максимальне посилення низу та компресію. Працює вкрай інтерактивно з регулятором Brilliance, різні комбінації їх положень значно впливають одна на одну, призводячи до різних результатів.

Ця педаль може стати основою, що формує Ваш звук. А може просто додати нових фарб у вашу звукову палітру.
Але будьте обережні – були зафіксовані випадки, коли навіть зовсім не олдскульні бас-гітаристи, спробувавши One Control Crimson Red Bass Preamp, повернутися до старого життя вже не змогли. Але не було зафіксовано жодного випадку, щоб вони потім про це пошкодували!

І так, в цю коробочку міститься батарейка. І байпас найхолодніший. А звук – більш ніж гарячий.

Габарити: 47х100х46мм
Вага: 160г (без батарейки)
Вхідний опір: 650кОм
Вихідний опір: 25кОм
Напруга живлення: 9-15В
Споживаний струм: 1мА при 9В живлення
Співвідношення сигнал/шум: -80дБ

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “One Control Crimson Red Bass Preamp”
Back to Top
Product has been added to your cart