Emma TransMORGrifier

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

38 

TransMORGrifier від Emma Electronic – це універсальний компресор, здатний як на класичну педальну «здавлену» компресію, так і на прозору непомітну роботу, характерну для кращих студійних апаратів.

Все, що можна чекати від відмінного педального компресора тут є: нарулити звук Ross, Dan Armstrong або Dyna Comp можна відразу. Але цю класику Emma доповнили приємними нововведеннями. Тож тепер можна не лише видавити весь сік із вашого звуку, а й зберегти всю м’якоть!

І головну роль тут відіграє ручка Ratio. Як у кращих студійних компресорах, вона вирішує, який буде коефіцієнт компресії, наскільки сильно стискається звук після порога спрацьовування. Результат може бути будь-яким – від ледь помітного студійного контролю динаміки до чік-пікінгу в швидкісних кантрі-пасажах.

Ручки Attack та Release відповідають за швидкість спрацьовування та відпускання компресора. Завдяки їм можна дуже точно підлаштувати звук з урахуванням темпу та характеру пісні, звуковидобування гітариста.

Проте чому тільки гітариста? У кращих традиціях студійних компресорів TransMORGrifier побудований на високоякісних малошумливих компонентах з максимально широкою і рівною частотною характеристикою. Тому він може з успіхом використовуватися для роботи з абсолютно будь-яким звуковим сигналом, будь то звук бас-гітари або колоратурне сопрано оперної діви! І все це з мінімальним забарвленням звуку.

І, звичайно, TransMORGrifier виготовляється Emma Electronic вручну в Данії.

Якщо Ви любите педальні компресори – беріть TransMORGrifier. Якщо Ви не любите педальні компресори, вважаючи, що лише студійний компресор дає нормальний звук – беріть TransMORGrifier. Якщо Ви любите і ті й інші компресори – беріть TransMORGrifier, а краще два. Якщо Ви не любите компресори взагалі – беріть TransMORGrifier. Він змінить Вашу думку щодо них.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Emma TransMORGrifier”
Back to Top
Product has been added to your cart