Amptweaker Fat Metal Pro

Наявність: В наявності
Order in the next for

8,740 

Купити зараз

Amptweaker Fat Metal Pro – просунута версія однокнопкової педалі Amptweaker Fat Metal.

Серія Fat Metal створена для тих, хто хотів би отримати тепліший метал-тон, використовуючи яскраві гітари або підсилювачі. Виробник зазначає, що Fat Metal менш підходить для рифів з великою кількістю паль-мьюта, і краще використовувати її в doom або sludge напрямках. Загалом Amptweaker Fat Metal Pro аналогічна за функціоналом Amptweaker Tight Matel Pro: додана друга кнопка Boost, яка працює як середньочастотний буст, що особливо потрібно, коли граєш соло.

Є свитч Smooth Edge, що робить тон теплішим.

Також є High Gain Switch для вибору тону для Vintage металу чи модернових стилів. Зрозуміло, що на борту трьох смуговий еквалайзер з традиційним перемикачем Thrash, що додає характерні для даного стилю середні частоти.

На місці і вбудований шумодав з його перемикачем Chomp, що особливо важливо у швидких рифах з великою кількістю палм-мьюта.

Всі ефекти Amptweaker відомі своїми петлями ефектів і TightMetal Pro тут не виняток – тут їх аж три!

Універсальна петля

Друга активується при включеному бусті

Третя активується, коли педаль вимикається. Це особливо актуально, коли на чистому звуку «висить» , наприклад, хорус чи компресор або ще щось, що не потрібне при грі з драйвом. Також це може бути використане для автоматичного перемикання на якийсь інший драйв. LED-індикація допоможе не заплутатися у петлях.

Ще одна крута штука полягає в тому, що коли ти віддаєш сигнал в Send і не задіяний Return, то виходить що ти можеш, наприклад, брудний сигнал віддати в якийсь Half-stack, а чистий інший тракт, наприклад, в який-небудь Twin Reverb!

Дивлячись на все це, розумієш, що James Brown здорово постарався, і варто відзначити, що результат перевершив усі очікування. Amptweaker TightMetalPro – дійсно дуже функціональна педаль, що по-дорослому звучить.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Amptweaker Fat Metal Pro”
Back to Top
Product has been added to your cart