JHS Unicorn V2

Наявність: В наявності
Order in the next for

8,740 

Купити зараз

У 2015 році ми запропонували вам Unicorn V1, перший у світі модулятор фотоелементів, що працює від лампочок, із темпом натискання, JHS Uni-Vibe. З весни 2018 року ми з гордістю представляємо вам Unicorn V2!

«Breathe» Pink Floyd, живе виконання «The Star-Spangled Banner» Джимі Хендрікса на Вудстоку та «Bridge of Sighs» Робіна Троуера закріпили звучання вібраційного ефекту на основі фотоелементів як стандарт електрогітари. JHS Pedals Unicorn — це наша версія цього відомого ефекту, що продовжує надихаючі звуки модуляції/фазування/обертання, які завжди розширюють музичні межі. І, як і в оригіналі, ми включили перемикач для вибору між ефектом Uni-Vibe* і традиційним налаштуванням вібрато. Що відрізняє Unicorn від усіх інших схем у стилі vibe, так це те, що це перша в історії повністю аналогова вібрація на основі фотоелемента з темпом натискання, а також співвідношенням, зовнішнім керуванням натисканням і зовнішнім керуванням частотою за допомогою педалі експресії (опція). І Unicorn робить все це лише за допомогою чотирьох ручок і міні-перемикача. У наш час, коли все вже бачено і зроблено, ми представляємо вам перший в історії 100% аналоговий модулятор вібраційних фотоелементів із вбудованим темпом натискання. Ласкаво просимо.

ЗВУЧИТЬ НАСІЛЬКИ ДОБРЕ, ЯК ВИ ПАМ’ЯТАЄТЕ

Єдиноріг вибухає пишними та плавними пульсаціями, які змінили те, як могла звучати електрогітара в 1960-х роках. І це не цифрова емуляція. Єдиноріг використовує реальну аналогову топологію фотоелемента оригінальних пристроїв.

– Звучить як оригінал, тому що він побудований як оригінал

– Повністю аналоговий шлях сигналу забезпечує теплий, чутливий до дотику тон

– Перемикач Dry/Wet вибирає між ефектом Uni-Vibe* і вібрато

ГЛИБОКИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПУ

Існують інші аналогові педалі Vibe і є педалі з контролем темпу, але, якщо ви дозволите нам коротко похвалитися, JHS Unicorn є першим, хто зібрав їх разом. Додайте додатковий зовнішній регулятор швидкості та ручку співвідношення, яка визначає ритмічні підрозділи (або, як ми любимо говорити, скільки казкового пилу потрапляє в конденсатор потоку Unicorn), і ви отримаєте одну з найбільш універсальних педалей Vibe на ринку.

– Керуйте швидкістю ефекту за допомогою регулятора Speed ​​або вбудованого перемикача tap-tempo

– Хочете чверть, восьму або триольний ритм? Усі вони знаходяться на ручці співвідношення

– Світлодіодний індикатор сповіщає вас про темп ефекту, навіть коли він вимкнений

ЗОВНІШНИЙ КОНТРОЛЬ ТЕМПУ ТА ВИРАЖЕННЯ

Але зачекайте, є ще щось! Однією з речей, яка робить вінтажні Shin-ei* Uni-Vibes* такими бажаними, є ваша можливість контролювати швидкість ефекту в реальному часі за допомогою зовнішньої педалі експресії. Як ми могли не включити це!? І щоб зробити ще один крок далі, ви можете підключити педаль до інших педалей, що керуються постуканням, для забезпечення ритмічної узгодженості всіх ваших ефектів.

– Внутрішній міні-перемикач Tap/Expression керує бічним роз’ємом Tap/Exp TRS

— Педаль експресії керує швидкістю Unicorn у налаштуваннях Exp

– Використовуйте зовнішнє джерело, щоб контролювати швидкість у налаштуваннях Tap Out (що випадково чудово працює з нашими педалями Panther Cub Delay та Emperor Chorus)

КОРИСТУВАТИСЯ ЛЕГШИМ НЕ МОЖЕ БУТИ

Однією з речей, якими ми найбільше пишаємося завдяки модулятору фотоелементів Unicorn Uni-vibe*, є те, як легко налаштувати точний пульс містичного Єдинорога, що біжить полем із 4 листками конюшини… але лише якщо ви наважитеся.

– Чотири ручки та міні-перемикач – це все, що вам потрібно для світу сиропних, модульованих тонів

– Два лівих регулятора – це ваш тон, два правих – ваша швидкість, перемикач – ваш ефект. Це так просто.

ІСТОРІЯ ВЕРСІЙ

V1 = Більший корпус.

V2 = менший корпус.

ЦЯ ПЕДАЛЬ ПОТРЕБУЄ СТАНДАРТНОГО ЦЕНТРАЛЬНОГО НЕГАТИВНОГО ЖИВЛЕННЯ 9 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ, СПОЖИВАЄ 100 МА ТА РОЗМІРИ 2,2” X 4,8” X 1,6”.

 

 

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Unicorn V2”
Back to Top
Product has been added to your cart