JHS Emperor (Analog Chorus/Vibrato with Tap Tempo)

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Створюючи свою педаль хоруса/вібрато, Josh Scott взяв за основу тепле звучання старої Arion SCH-1, починаючи з аналогової мікросхеми 3207 і до меж розширив її можливості. А коли цього виявилося замало, то просто вийшов за межі можливого. І виник JHS Emperor.

Це педаль модуляції в усьому її аналоговому розмаїтті, проте має просунутим функціоналом і розумним, але вкрай простим управлінням.

На лицьовій панелі розташовані два тумблери, перший з яких вибирає між ефектами хоруса і вібрато, а другий визначає форму хвилі: синусоїдальну, прямокутну або пилкоподібну. Кожне з їх положень значно відрізняється від інших, дозволяючи вибрати ефект на будь-який випадок у житті.

Чотири регулятори плавно змінюють звучання ефекту:
Volume – гучність ефекту, може зробити звук як тихіше, і гучніше, ніж основний сигнал;
Tone – тембральне забарвлення, зробить звук м’якшим або гострішим;
Depth – глибина ефекту, від ледве помітної до радикальної;
Speed – швидкість ефекту.

Однак останній регулятор – це лише один із способів встановити швидкість ефекту. Крім кнопки bypass, що включає і вимикає його, на педалі є кнопка Tap Tempo, що дозволяє легко виставити швидкість модуляції в темпі пісні. Є також бічне гніздо, куди можна підключити педаль експресії, щоб регулювати швидкість ефекту у процесі гри. А можна переключити режим роботи цього роз’єму маленьким перемикачем, що знаходиться всередині педалі. І тоді вона зможе приймати налаштування темпу від інших педалей, оснащених Tap Tempo, таких як JHS Panther Cub Delay або JHS Unicorn Uni-Vibe.

А світлодіодний індикатор вкаже швидкість ефекту навіть у режимі bypass.
Ще один маленький внутрішній перемикач дозволить вибрати між пасивним та високоякісним буферним bypass. А вихідний роз’єм дасть чесний аналоговий стереозвук, якщо підключити до нього балансовий кабель.

Живиться педаль тільки від блоку живлення напругою 9В, струм, що споживається не більше 100мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Emperor (Analog Chorus/Vibrato with Tap Tempo)”
Back to Top
Product has been added to your cart