JHS Haunting Mids

Наявність: В наявності
Order in the next for

6,460 

Купити зараз

Іноді найпростіші речі можуть бути найголовнішими.

JHS Haunting Mids може стати найважливішою зброєю в арсеналі будь-якого гітариста. Немає жодного жанру, до якого б ця педаль не підійшла. Немає жодного інструменту чи підсилювача, з якими б не потоваришувала.

JHS Haunting Mids – це односмуговий параметричний еквалайзер, що торкається найважливішої частини тембрального спектру гітари – середні частоти. Причому саме в тій його частині, яка потрібна саме в даному випадку і саме такою мірою, як хотілося б.

Управління педаллю здійснюється за допомогою трьох ручок та одного тумблера.

Mids – прибере або додасть середини у вибраному діапазоні. Коли цей регулятор встановлений у центральному положенні, педаль виявляється абсолютно тембрально нейтральною. Так прозорою, як може бути тільки педаль створена JHS. Будучи включеною так вона зовсім не чути! Проте в крайніх положеннях вона може додати або підрізати середини значно сильніше, ніж звичайний темброблок підсилювача або більшості педалей.

Sweep – це параметричний регулятор, який вибирає смугу частот, яку ми будемо впливати. Від бубнежа нижньої середини до різкості у верхній частині діапазону та вся вокальна міць між ними. Просто слухаємо та обираємо, що нам хотілося б додати або що зайве треба прибрати.

Lo/Hi – перемикач добротності. У положенні Lo отримуємо досить пологу і широку картину регульованої частоти, звук регулюється не радикально, але дуже плавно і музично. У положенні Hi ми отримуємо вузький гострий пік, який зручно використовувати, щоб міцно прочистити брудний звук або прорізати мікс у певній зоні. А можна і зімітувати звук педалі Wah, зафіксованої в проміжному положенні.

Volume – регулятор вихідної гучності педалі. Дозволяє компенсувати зниження гучності при вирізанні смуги частот. А ще він дозволяє використовувати педаль у ролі розкішного бустера. А при акуратному використанні буста спільно з параметричним регулюванням середини, ми отримуємо зброю здатну повністю трансформувати звучання будь-якого інструменту та підсилювача.

Ця проста і неймовірно потужна педаль здатна відправити будь-який ламповий комбо в керований перевантаження із заданим характером, повністю поміняти звучання будь-якого овердрайву, прочистити до джентової точності звучання будь-якого, навіть дуже брудного, диста, відкрити несподівані грані в звуку будь-яких педалей модуляції та просторово. Її можна навіть помістити в розрив (у разі послідовної петлі) у комбопідсилювача, щоб змінити поведінку краю. Більш універсальний частотний прилад важко собі уявити.

До того ж, педаль, як завжди у JHS, зібрана вручну в США із добірних компотентів, вручну відбудована та протестована.

Живиться від стандартного блоку живлення 9В, струм струм менше 100мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Haunting Mids”
Back to Top
Product has been added to your cart