Wampler Ethereal – Reverb and Delay

Наявність: В наявності
Order in the next for

8,170 

Купити зараз

Є гарні педалі реверберації та ділея. Є чудові. А є дуже чудові. Але як часто виявляється, що перш, ніж налаштувати свій звук, гітарист повинен спочатку вивчити більше 9000 сторінок друкованого тексту заплутаної інструкції і налаштувати більше 9000 числових параметрів абсолютно немузичних на вигляд і незрозуміло що означають! А ще, як рідко педаль реверберації і дилея – це одна педаль. Адже використовуються ці ефекти часто разом. І стикувати два навіть відмінні прилади, навіть одного виробника, буває вкрай непросто. А ще так рідко дійсно якісний прилад просторової обробки вміщується в маленький корпус.

Всі ці думки довго мучили Brian Wampler. І щоб перестати мучитися, він придумав порятунок не тільки для себе, а й для всіх гітаристів. І називається воно Ethereal.

Ця педаль вміщує досить швидкий процесор, щоб потягнути і втричі більше ефектів, АЦП і ЦАП максимально високої якості, дискретні аналогові ланцюги з добірних компонентів, і, звичайно, унікальні алгоритми ефектів. І плюс до цього – неймовірна простота управління.

Щільний ревербератор у дусі класичних Plate, але більш керований, ніж звичайні пластини, регулюється однією ручкою – Reverb Mix. Живий і динамічний, він може бути ледь помітним, а може звучати значно голосніше за гітарний сигнал – діапазон регулювання дозволить це.

Для управління ділеєм є чотири ручки:
Delay – час затримки;
Feedback – кількість повторів
Tone – тембр затриманого сигналу, дозволяє зробити затримку більш менш помітною,
Delay Mix – співвідношення прямого та затриманого сигналу.

Але це не все. Насправді Brian Wampler вбудував сюди не один, а два дилеї одразу! Один чесно відгукується на четверті частки, а другий поводитиметься так, як накажете йому Ви, утворюючи триольні малюнки, додаючи до чверті восьму частку з точкою (привіт фанатам David Gilmour і Edge), а також божевільну чверть і восьму з точкою в режимі самоосциляції! Це справжня подорож у часі та просторі, і, можливо, найкращий із законних способів розширення свідомості!

На бічній панелі педалі розташований перемикач, що дозволяє вибрати режим обходу ефекту між True Bypass (сигнал не торкається нічим, але при вимиканні педалі обрізаються “хвости”) і Buffered Bypass (сигнал проходить через високоякісний дискретний буфер, при вимиканні “хвости” плавно йдуть).

Живитись педаль може лише від блоку живлення 9В чи 18В. Перший варіант дасть більш скомпресований звук і щільний ревер, другий – розширений динамічний діапазон та більш «повітряну» реверберацію. Споживає 64мА у режимі 9В, 68мА у режимі 18В.

Час затримки сигналу до 1 секунди.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Wampler Ethereal – Reverb and Delay”
Back to Top
Product has been added to your cart