Strymon Volante

Наявність: В наявності
Order in the next for

17,100 

Купити зараз

Strymon Volante

Три типи магнітної затримки, реверберація, звук на звук і багато іншого

Забезпечуючи справді виняткову якість звуку та інтуїтивно зрозумілу гру, Volante розроблений, щоб радикально підвищити звукову виразність вашого педалборда. Завдяки відлунню магнітного барабана , відлунню стрічки та котушковому студійному відлунню , Volante — це стереофонічна затримка з кількома головками, яка також пропонує режим Sound on Sound і вінтажний пружинний алгоритм реверберації. Потужні елементи управління звуком Volante забезпечують безмежні звукові можливості.

Вінтажна атмосфера

Щоб відобразити нюанси та складність класичних ехо-машин на стрічках і барабанах, кожен атрибут системи магнітної затримки був ретельно вивчений і точно відтворений. Від бажаної природної насиченості та м’якого відсікання магнітних носіїв під час сильного натискання до практичних елементів керування в режимі реального часу для механіки, зносу, відстані голови та низьких частот — Volante миттєво додає тонни атмосфери вашому звуку.

Multi-Head Maven

Volante забезпечує повний досвід і звукові характеристики культових багатоголових ехо-машин. У центрі панелі керування Volante розташовані чотири головки відтворення із затримкою з індивідуальними регуляторами зворотного зв’язку, панорамування та рівня, що забезпечує необмежені творчі можливості прямо у вас під рукою. Весь цей діапазон дозволяє створювати складні ритмічні моделі, а також атмосферні текстури, схожі на реверберацію.

Три старовинні машини Echo

Drum Delay із безпрецедентним контролем

Ехо магнітних бобін славиться своєю теплотою і гармонічно багатим і насиченим звуком. Це значною мірою пов’язано з багатьма трубчастими каскадами, присутніми в найбільш затребуваних агрегатах. Були лампи у вхідному буфері, змішувач сигналу, підсилювачі запису та відтворення, схема формування тону та схема вихідного змішування.

Кожен звуковий аспект наших улюблених барабанних відлунь був ретельно відтворений у Volante. Наберіть будь-який можливий звук із повного спектру найкращих вінтажних барабанних ехо-пристроїв у різних умовах: від заводських до класичних, що були на дорозі.

Класичний Tape Echo.

Volante забезпечує чудово створене відлуння стрічки з кількома головками, включаючи плавну насиченість стрічки та характерні недоліки та нелінійності, властиві звуку цих вінтажних машин.

Механічне вирівнювання, знос головки, зморшки стрічки, з’єднання та забруднення враховуються у Volante, надаючи вам усе багатство та складність класичної ехо стрічки з сучасним контролем та стабільністю. Volante також дозволяє відтворити нерівномірний відстань між головками деяких класичних стрічкових ехомашин.

Справжній звук студійної стрічки

Професійні бобінні машини 50-х і 60-х років були високоякісними пристроями, створеними для точного відтворення повного діапазону аудіосигналів. У руках творчих інженерів ці машини також використовувалися як одні з найперших студійних ефектів, створюючи одні з найсильніших звуків, які тільки можна уявити.

З трьох типів магнітного відлуння Volante Studio Echo забезпечує найчистіший звук, здатний підтримувати найбільшу кількість повторів із мінімальним погіршенням. Volante дає вам незайману студійну затримку з насиченою теплотою та точністю бобінної стрічки.

Индивідуальний контроль голови

Рівень відтворення кожної голови можна встановити на повну гучність, половинну гучність або вимкнено.

Незалежно від рівня відтворення, ви можете включати або вимикати кожну головку в схему зворотного зв’язку.

Ви навіть можете перемикати головки в схему зворотного зв’язку, які не активовані для відтворення.

Усе це керування дозволяє створювати цікаві та складні ритмічні візерунки, а також унікальні атмосферні текстури затримки.

Насичення головки магнітного запису

Volante не тільки передає теплі, соковиті сигнали затримки, якими відомі магнітні ехо-машини, він також здатний до високого ступеня насичення. Поверніть ручку Record Level, щоб збільшити посилення аналогової схеми вхідного попереднього підсилювача JFET Volante класу A, надсилаючи гарячий сигнал з аналоговою теплотою на головку запису для будь-якої кількості насиченості, яку ви бажаєте.

Спеціальна “весняна” реверберація

Деякі з класичних ехо-машин стрічки включали невеликі інтегровані пружинні резервуари реверберації, налаштовані на обмежену пропускну здатність.

Для Volante ми вловили цю вінтажну атмосферу, створивши алгоритм пружинної реверберації з чудовим, ніжним характером, який стоїть сам по собі, на додаток до посилення затриманих сигналів.

Миттєвий доступ до восьми пресетів

Навіть без використання MIDI Volante надає миттєвий доступ до восьми пресетів.

Кнопки відтворення/зворотного зв’язку представляють попередньо встановлені місця, і ви можете використовувати педальний перемикач FAVORITE, щоб викликати або зберегти будь-яке з цих восьми місць.

Звичайно, якщо восьми недостатньо, MIDI дає вам доступ до 300 попередньо встановлених місць!

Змінна відстань між головами

На деяких старовинних стрічкових ехо-машинах із кількома головками головки не були розташовані рівномірно, що створювало цікаву звукову взаємодію, коли кілька головок були налаштовані на повторення.

Volante надає вам регулятор SPACING, який регулюється між парним, триплетним, золотим перерізом (для щільного відлуння без накладання) та срібним співвідношенням (для повторів без перекриття зі зміщенням у бік чверті).

Відстань між головками безперервно змінюється протягом усього ходу ручки SPACING, змінюючи доступні налаштування.

Незалежне панорамування стерео для кожної голови

Volante дозволяє налаштувати панорамування кожної голови окремо для просторих стереозатримок із кількома головками.

За замовчуванням усі голови панорамуються по центру, а Volante все ще створює приємне психоакустичне стереозображення.

Відтворюваний ехо-зворотний зв’язок

Воланте справді співає, коли доводиться до крайнощів! Коли ви повертаєте ручку REPEATS від Volante, ви отримуєте всі різноманітні, супер-космічні звукові текстури, про які можна мріяти.

Ви також отримуєте інтуїтивно зрозуміле та швидке практичне керування для формування зворотного зв’язку.

Volante винагороджує експерименти, даючи багаті, гіпнотичні та часто непередбачувані, але надзвичайно музичні результати.

Три швидкості ехо-машини

Перемикач SPEED від Volante вибирає швидкість носія запису та дозволяє запускати будь-яку з трьох магнітних ехо-машин Volante на половинній, нормальній або подвійній швидкості.

Точність вища на вищих швидкостях, у той час як нижчі швидкості призводять до більш теплих повторів і більш виражених ефектів від механічних нерівностей і нерівностей носія, які виникають під час повороту ручки MECHANICS.

Нескінченні повтори

Відкрийте класичні психоделічні звуки затримки за командою.

Під час виконання в режимі Echo натисніть і утримуйте педальний перемикач ON, щоб активувати нескінченні повтори, і, незалежно від ваших поточних налаштувань REPEATS, Volante активує регенерацію луни для швидкого створення зворотного зв’язку затримки.

Коли ви знімаєте ногу з перемикача, Volante повертається до попередніх налаштувань

Звук на звукі з магнитною індивідуальністю.

Створюйте динамічні петлі, які деградують і розвиваються. Змінюйте напрям петлі одним дотиком ножного перемикача.

Натисніть PAUSE для ефекту механічної зупинки стрічки. Змінюйте швидкість петлі та одночасно змінюйте висоту звуку з кроком у октаву.

Знайдіть надихаючий звук у режимі відлуння, і все ваше відлуння залишиться незмінним, коли ви ввімкнете звук на звук.

Коли ваш цикл досягає ідеального стану мутації, ви можете задіяти нескінченні повтори, щоб мінімізувати подальше погіршення циклу, створюючи нескінченний цикл, одночасно від’єднуючи головку запису циклу.

Дзеркальний всесвіт

У режимі Sound on Sound натисніть педальний перемикач ON, і вся довжина петлі відтворюватиметься у зворотному порядку.

Ви можете продовжити записувати нове аудіо на шар із перевернутим аудіо.

Механічна лента Stop/Start Effect

Ножний перемикач PAUSE є частиною вірного відтворення Volante блоку магнітного відлуння зі змінною швидкістю, з механічним уповільненням під час паузи та механічним прискоренням під час виходу з паузи.

Швидкість цього ефекту механічного сповільнення/запуску визначає користувач.

MIDI-керування

Завдяки повному контролю MIDI над кожним параметром плюс 300 попередньо налаштованих місць, Volante розроблений, щоб стати центром звукової виразності для вашої MIDI-педальної дошки.

Дозвольте Volante надихнути, а можливості такі ж необмежені, як і ваша уява.

Volante передає та приймає MIDI через 5-контактний DIN, USB і навіть роз’єм Expression (через 1/4″ до MIDI-кабелю) — ідеально підходить для вашої педалборди або у вашій студії.

Педаль експресії

Підключіть педаль експресії та насолоджуйтеся абсолютно новим рівнем миттєвого безперервного контролю.

Встановіть скільки завгодно ручок для положення п’яти та носка педалі експресії, і всі параметри будуть одночасно змінюватись у всьому діапазоні педалі експресії.

Спеціальний перемикач рівня інструментального/лінійного входу

Volante пропонує перемикач рівня вхідного сигналу для ідеальної роботи з різними джерелами вхідного сигналу.

Встановіть перемикач у положення INST, якщо використовується вхід рівня гітари.

Встановіть значення LINE, коли Volante використовується в петлі ефектів гітарного підсилювача, або коли Volante запускає гарячий вихід із вставки синтезатора чи мікшера.

Режим введення LINE також ідеально підходить для використання Volante як посилу або ефекту вставки в студії.

Додаткове керування за допомогою MultiSwitch Plus

Підключіть MultiSwitch Plus до роз’єму педалі експресії Volante для додаткового керування за допомогою ножного перемикача.

Використовуйте MultiSwitch Plus для вибору між трьома попередніми налаштуваннями, дистанційного керування перемикачем SPEED, дистанційного керування транспортуванням або для додаткового керування ногою в режимі Sound on Sound.

Повністю аналоговий звуковий тракт.

У типовому цифровому ефекті сухий сигнал перетворюється на цифровий, викликаючи шум перетворення та затримку. Сигнали часто послаблюються перед поєднанням цифрових сухих і вологих сигналів, при цьому підсилення компенсації посилює шум перетворення. Щоб уникнути цього, ми оснастили Volante повністю аналоговим сухим трактом, що містить повністю аналогові, наднизькі шуми, дискретні стереофонічні попередні підсилювачі JFET класу A. Volante — це справді ефект студійної якості.

Несамовито потужний DSP.

Ми оснастили Volante неймовірно потужним процесором Analog Devices SHARC ADSP-21375, який забезпечує частоту інструкцій ядра 266 МГц і неймовірні 1,596 Гігафлопс максимальної продуктивності. Завдяки цій потужній технологічній платформі Volante ми мали свободу створювати наші алгоритми ехо-сигналу з інтенсивним процесором без компромісів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Strymon Volante”
Back to Top
Product has been added to your cart