Strymon Zuma R300

Наявність: Доступний під замовлення
Order in the next for

9,500 

Купити зараз

Strymon Zuma R300

Максимальна потужність за мінімальних розмірів, абсолютно чистий сигнал і можливість розширення системи – це Strymon Zuma R300.

Новий блок живлення від Strymon адресований усім музикантам цінують простір не менше ніж чистоту живлення і надійність. Zuma R300 – це компактний багатоканальний блок живлення в своєму класі. Його низькопрофільний дизайн змусить здаватися гігантом навіть акуратну оригінальну Zuma. При висоті всього 3см, Zuma R300 легко знайде собі місце навіть під найскромнішим педалбордом.

Однак компактний розмір і вага всього в 400 грамів не повинен обманювати, цей блок живлення зроблений абсолютно надійно та міцно. Корпус із листового алюмінію захистить і від механічних загроз, і від електромагнітних наведень. Усередині нього чиста аналогова схема, у серці якої – п’ять окремих трансформаторів, по одному для кожного виходу. Гальванічні розв’язки гарантують відсутність шумів і наведень, що виникають при з’єднанні декількох приладів з одним заземленням, а оптична ізоляція контуру зворотного зв’язку і багатоступінчаста система фільтрів робить цей блок тихішим і чистішим, ніж будь-яке просте лінійне джерело живлення.

Zuma R300 оснащується п’ятьма виходами для педалей: чотири з них дають фіксовану напругу 9В при струмі до 500мА, а п’ятий – регульована напруга (9В до 500мА; 12В до 375мА; 18В до 250мА). Кожен із них відводиться від незалежного трансформатора. В комплект поставки входять всі необхідні кабелі для підключення Zuma R300 до педалей зі стандартними роз’ємами (Boss-івський тип, мінус у центрі).

Якщо з часом цієї кількості виходів виявиться недостатньо, систему можна розширити завдяки спеціальному потужному виходу 24В, куди можна підключити slave-блок живлення Ojai або Ojai R30 (перехідний кабель у стандартний комплект не входить) і отримати чисте живлення ще для 5 педалей від кожного такого блоку.

Окремо варто відзначити і такий приємний момент: якщо гастрольне життя занесе Вас на інший континент, Zuma R300 не підведе і там. Вона здатна працювати на будь-яких вхідних напругах в діапазоні від 100 до 240В при частоті від 50 до 60Гц.

А головне – звук. Цей безшумний блок живлення дозволить педалям звучати саме так, як вони замислювалися. Без спотворень та наведень. Без нестачі потужності. На повну силу та на повний голос.

Розроблено та вироблено в США.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Strymon Zuma R300”
Back to Top
Product has been added to your cart