One Control Tiger Lily Tremolo

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Tiger Lily Tremolo від One Control – це новий підхід до найстарішого гітарного ефекту.

За часів, коли педалі ще просто не існували, а перевантаження вважалося не ефектом, тим більше – не основою звуку гітари, а неполадками, з якими треба боротися, першою примочкою, що з’явилася на ринку спеціально для шестиструнних електриків, було тремоло DeArmond 601. Це була здоровенна коробка з двома ручками зовні та з мотором та ємністю з електролітичною рідиною всередині. Вона була незручною, галасливою, звучала гулковато, аж ніяк не чисто, зате в жодному разі не стерильно і не сухо. Так, ще її звук був дуже теплим. У буквальному значенні: мотор сильно грівся під час роботи. Але це не завадило їй стати фундаментом звучання для Bo Didley і Duane Eddy (послухайте, наприклад, його знамениту Rebel Rouser). Та й те, що тепер здається незручностями, тоді не було важливим. На подвір’ї були сорокові роки, Лео Фендер ще не задумався навіть над Есквайром, Ліс Пол ще не приніс свого “поліна” Гібсонам, а Джим Маршалл спокійно викладав гру на ударних інструментах.

Час йшов. Вимоги зростали. А звук тремоло вже полюбився багатьом. Тягати окрему коробку стало незручно. І ефект стали вбудовувати у підсилювач. Спочатку – як “лампове тремоло” на твідових Fender, перших Ampeg та Valco/Supro. Таке тремоло звучало дуже густо та яскраво, але сильно зношувало вихідні лампи.

Потім – “Harmonic Vibrato”, яке було набагато складніше, ніж просто тремоло, на підсилювачах Fender Brownface та Blonde.

І, нарешті, найкласичніше опто-тремоло Fender Blackface. Глибоке, природне, з характерним “диханням”. Достатньо включити практично будь-який запис у жанрі surf, rockabilly, country з 1965 року і досі, щоб зрозуміти, про що йдеться.

Паралельно з’являлися і інші варіанти тремоло – різкі, перкусивні, такі як Vox Repeat Percussion -один з перших педальних варіантів ефекту. Незважаючи на обмежений функціонал, ця педаль швидко знайшла своїх фанатів (послухайте Electric Prunes “I Had Too Much To Dream Last Night”).

Незабаром тільки лінивий не випускав свій варіант тремоло в педальному форматі. Це стало і залишається однією з частин “обов’язкової програми” для виробників педалей, як і овердрайв або дисторшн.

Але One Control Tiger Lily Tremolo – не просто ще один ефект серед десятків подібних. Натхненний він багато в чому настільки різними схемами, як BIAS-тремоло на старому підсилювачі Gibson і опто-тремоло підсилювача Premiere (як? Не Fender? – але це тільки початок сюрпризів), причому творець педалі Bjorn Juhl зміг об’єднати в ній різні характери звучання ефекту . Вбудований осцилятор синусоїди має той самий діапазон швидкостей, що у цих підсилювачах.

Досить незвичайно реалізовано керування параметрами: регулятори Depth і Amplitude обидва відповідають за інтенсивність ефекту, проте вони впливають різні сегменти схеми педалі. Завдяки цьому з різних їх комбінацій можна отримати безліч варіантів звучання, як копіюють класичні типи тремоло, так і створюють нові, оригінальні форми пульсації, що далеко виходять за звичні рамки.

Глибина ефекту може змінюватись від ніжного, ледь помітного тремтіння, що відчувається тільки в “хвості” затихаючої фрази (мінімальне положення Depth, Amplitude додайте до бажаного рівня), до рубаного атакуючого звуку (максимальне положення Depth, Amplitude – від помірного до високого). Класичне “фендерівсько-серферське” звучання легко отримати поставивши обидва ці регулятори в середнє положення.

Збоку педалі розташовується перемикач фази. У деяких випадках, наприклад, при використанні кількох підсилювачів одночасно, необхідне коригування фази сигналу і тут він виявиться просто незамінним.

А мале споживання струму робить дуже зручним живлення педалі від батарейки – як і всі міні-педалі One Control, Tiger Lily Tremolo примудряється вмістити у свій крихітний корпус, крім складної схеми, ще й стандартну “Крону”.

Габарити: 47х100х46мм
Вага: 160г (без батарейки)
Вхідний опір: 180кОм
Вихідний опір: 10кОм
Напруга живлення: 9В
Споживаний струм: 1,5мА
Співвідношення сигнал/шум: -80дБ

 

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “One Control Tiger Lily Tremolo”
Back to Top
Product has been added to your cart