JHS MORNING GLORY V4

Наявність: В наявності
Order in the next for

7,562 

Купити зараз

Напевно, це найвідоміша педаль JHS. І один із найбільш незвичайних овердрайвів на ринку. JHS MORNING GLORY – це педаль овердрайву, що дозволяє підняти звучання Вашого інструменту та підсилювача на якісно новий рівень. При цьому вона не забарвлює їхнє звучання і не виводить уперед важку середину на відміну від більшості овердрайвів.

Колись давним-давно одна японська компанія розробила педаль перевантаження, що стала зразком для багатьох педалебудівників. Ця педаль була зелена, а звук її був теплим, густим, щільним, жирним, скомпресованим. Але чого в неї не було, то це прозорості. Вона дуже полюбилася тоді власникам страт, тому що робила тонкуватий сингловий голос жирнішим і авторитетнішим на перевантаженні. Вона полюбилася як грілка рокерам з підсилювачами з хот-род з величезним низом і вирізаною серединою, тому що підбирала басові частоти і повертала густоту в звук. Але для гітаристів із серединистими підсилювачами (Vox і так далі) вона стала просто табу. Та й усі гітаристи, задоволені звучанням власного інструменту, якщо й приймали у свій ланцюжок зелені навантаження, то лише як необхідне зло. Бо майже нічого на ринку не було. Лише зелений оригінал та сотні його копій від десятків інших фірм.

У сучасному світі, де кожен гітарист може підібрати собі і звукознімачі та підсилювач для саме того тону, який він хоче чути, JHS дає нарешті ідеальну грілку гітаристу, мета якого – не виправити помилки у своєму устаткуванні, а отримати саме свій звук. Тільки з овердрайвом.

Сьогодні багато педалей претендують те що, щоб називатися ” прозорими ” . Але саме Morning Glory справді дозволяє відчути це. Ні, навіть так: ЦЕ. Це неймовірне відчуття, коли при включенні педалі немає радикальних змін. Звук просто йде далі. Все просто стає ще кращим.

Управління здійснюється за допомогою наступних регуляторів та перемикачів:
Volume – регулює вихідний рівень сигналу. До речі, у новій версії педалі, максимальний вихідний рівень та динамічний діапазон зросли вдвічі порівняно з попередніми версіями!
Drive – регулює рівень насичення та перевантаження. При збільшенні рівня Drive відбувається також невеликий підйом частотного спектра області високих частот.
Tone – регулятор тембру. Діє як фільтр високих частот. У правому положенні звук яскравіший, у лівому – темніший. Цей регулятор реалізований так, щоб максимально зберігати тембр інструменту лише злегка коригуючи його, а не радикально змінювати.
Gain – двопозиційний тумблер, що активує режим Boost. У цьому режимі педаль звучить потужніше, у сигналі більше низу та нижньої середини, рівень перевантаження значно вищий. При включенні режим Boost спалахує червоним кольором замість базового блакитного. На бічній панелі педалі є гніздо для увімкнення зовнішнього перемикача, який дублює функцію тумблера Gain.
Hi-Cut – перемикач, розміщений на бічній поверхні педалі. За його активації включається фіксований підріз високих частот. Ця функція може бути корисною під час роботи з надмірно яскравими підсилювачами.

Педаль працює від стандартних блоків живлення з вихідною напругою 9В.

Не важливо, граєте Ви на Дзвінкому страті та синглами або на гітарі з хамбакерами та вклеєним грифом. Ця педаль передасть усі нюанси тембру Вашого інструменту та манери Вашого звуковидобування. Від практично чистого бусту до стіни щільного драйву – MORNING GLORY від JHS завжди залишається динамічним та правдиво передає звучання Вашого обладнання. Ця педаль не маскує недоліки. Вона для тих, хто любить свій звук і хоче зробити його ще кращим!

Габарити: 56х109х38мм;
Напруга живлення: 9В;
Споживаний струм: не більше 100мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS MORNING GLORY V4”
Back to Top
Product has been added to your cart