JHS Colour Box V2

Наявність: В наявності
Order in the next for

17,100 

Купити зараз

У 2012 році у мене виникла божевільна ідея пристрою для формування тембру, якого ніколи раніше не було в світі гітарних педалей. Я хотів створити педаль ефектів, яка б відтворювала важкодосяжні звуки «прямих» записів електрогітари, які мені подобалися. Такі групи, як Beatles, Spoon, Wilco та Steely Dan, роками використовували цю техніку, але її було майже неможливо відтворити наживо.

Я хотів, щоб ця педаль перетворила мою гітарну установку в тональний еквівалент студійної консолі Neve, і це було нелегке завдання. Після безлічі проб і помилок, експериментів і переробок ця концепція перетворилася на щось далеко за межі того, що ми собі уявляли.

У 2014 році, коли ми знімали перші демонстраційні відео на Abbey Road Studios у Лондоні, ця ідея перетворилася на найунікальніший продукт, який ми коли-небудь створювали. Color Box був повноцінним студійним попереднім підсилювачем, еквалайзером і генератором спотворень із сумісністю з кількома інструментами. Він зробив те, чого я завжди хотів, але він зробив набагато більше!

У день його релізу я не був зовсім впевнений, як його сприймуть, але я знав, що він мені сподобався. Минуло кілька місяців, і ми побачили, як почало відбуватися щось дивовижне; ця педаль з’являлася в будь-якому середовищі. Продюсери, інженери та художники надсилали нам електронні листи, позначали нас у соціальних мережах і показували, як вони використали Color Box. Студійний вокал, живий вокал, ударні барабани, акустичні гітари, бас, клавіші, барабани, стереошини, кімнатні мікрофони, синтезатори, повторні підсилювачі та деякі неймовірно великі сценічні установки були майже на кожному інструменті! Цю композицію можна почути в десятках записів U2, Wilco, The National, Spoon, Collective Soul, Muse, The War on Drugs і Phantogram серед інших. Як би ми не пишалися цією педаллю, ми хотіли зробити її кращою, що ми й зробили. 

 

З’ЯВЛЯЄТЬСЯ ВЕРСІЯ 2

Color Box V2 має ті ж функції, що й V1, з багатьма новими та покращеними доповненнями, такими як розширені елементи керування еквалайзером, перемикач Hi/Lo для величезного чистого простору та можливість передавати фантомне живлення на ваші конденсаторні мікрофони. 

Найзначніші покращення:

 • Додавання вихідного трансформатора

 • Безпечно пропускає фантомне живлення 48 В

 • Ручки перемикання еквалайзера для точного керування еквалайзером

 • Перемикач Hi/Lo для надзвичайно чистого простору

 • 100% доступний чистий сигнал навіть на акустичній гітарі

 • Безшумне перемикання, або без “перемикання”

 • Працює від стандартного негативного джерела живлення 9 В постійного струму

 

ФУНКЦІЇ ТА ЕЛЕМЕНТИ КЕРУВАННЯ

Червоний розділ Gain має три елементи керування: Master, Pre-Vol і Step. Основна гучність контролює загальну гучність пристрою. Pre-Vol контролює величину підсилення між двома внутрішніми каскадами підсилення. Це діє як регулятор «драйву» або «посилення», додаючи більше зернистості, спотворень і навіть пуху, коли ви збільшуєте посилення.

Регулятор кроку збільшує посилення кожного каскаду попереднього підсилювача на п’ять ступенів. Обертання крокової ручки зліва направо збільшить підсилення на наступне: 1-й – +18 дБ, 2-й – +23 дБ, 3-й – +28 дБ, 4-й – +33 дБ, 5-й – +39 дБ.

Color Box V2 має новий перемикач Hi / Lo, щоб контролювати доступну кількість чистого простору. У режимі Lo ви легко зможете отримати надзвичайно чисті звуки без розриву. Режим Lo чудово підходить для формування тону, коли спотворення не потрібні. У режимі Hi Color Box V2 спотворює набагато легше, надаючи вам широкий спектр овердрайвів, дисторшнів і плавних звуків.

На додаток до перемикача підсилення Hi / Lo, на правій стороні Color Box V2 є перемикач -20 дБ. Ця функція працює лише в режимі входу XLR і може допомогти приборкати гучність для високопродуктивних мікрофонів.

 

НАЙПОТУЖНІШИЙ ЕКВАЛАЙЗЕР

Розділ еквалайзера синього кольору має три нові елементи керування Shift, які співвідносяться зі стандартними регуляторами високих, середніх і низьких частот. Ручки еквалайзера з класичним позначенням регулюють кількість частот, які підсилюються та обрізаються, тоді як ручки Shift регулюють діапазон частот, якими керують ручки Treble, Middle і Bass.

Функції еквалайзера

 • Регулятор високих частот – контроль зниження/підсилення +/-15 дБ рівно опівдні. CCW скорочує, CW посилює.

 • Середня ручка – контроль скорочення/підсилення +/- 10 дБ рівно опівдні. CCW скорочує, CW посилює.

 • Регулятор низьких частот – Регулювання скорочення/підсилення +/-15 дБ рівно опівдні. CCW скорочує, CW посилює.

Частоти, керовані ручками EQ Shift:

 • Зсув високих частот – від 2 кГц до 30 кГц – CCW знижує центральну частоту, CW підвищує центральну частоту.

 • Середній зсув – від 150 Гц до 2,4 кГц – CCW знижує центральну частоту, CW підвищує центральну частоту.

 • Bass Shift – від 20 Гц до 440 Гц – CCW знижує центральну частоту, CW підвищує центральну частоту.

Секція Hi-Pass вмикається перемикачем під ручкою Hi-Pass. Просто підніміть його, щоб задіяти ручку Hi-Pass. HPF є фільтром високих частот 2-го порядку 6 дБ на октаву. Частота зрізу -3 дБ (частота, на якій починає діяти фільтр) можна регулювати від 160 Гц до 650 Гц.

 

XLR І ВИХІД

Color Box V2 має комбінований вхідний роз’єм XLR і 1/4″ для використання інструменту або мікрофона. Виберіть вхід за допомогою перемикача входу на правій стороні педалі з позначкою INST/XLR.

 

ІСТОРІЯ ВЕРСІЙ

V1 = менший корпус; відсутність ручок еквалайзера «shift»; всього сім ручок.

V2 = більший корпус; всього десять ручок; додано Hi/Lo Перемикач; передає фантомне живлення. Додавання вихідного трансформатора.

 

COLOR BOX V2 ПРАЦЮЄ ЛИШЕ ВІД СТАНДАРТНОГО ВІД’ЄМНОГО ЖИВЛЕННЯ 9 В ПОСТІЙНОГО ТОКУ (НЕ ПІДКЛЮЧУЙТЕ НІЧОГО, ЩО ВИЩЕ 9 В) І МАЄ РОЗМІРИ 5,7” X 3,75” X 1,85 ДЮЙМА

 

 

 

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Colour Box V2”
Back to Top
Product has been added to your cart