Okko Diablo GH

Наявність: В наявності
Order in the next for

9,462 

Купити зараз

Педаль OKKO Diablo GH – це підписна версія знаменитого Diablo Overdrive, створена спеціально для Gregor Hilden. Можливо, це ім’я не так відоме широкому загалу, але в гітарному світі він найвідоміший і вкрай успішний блюзовий гітарист, а крім того, він – один із найбільших колекціонерів вінтажних гітар та гітарного обладнання. І незаперечний авторитет у питаннях гітарного тону.

І ось уже десять років, як Diablo не залишає його концертний педалборд, та й жодне відео з демонстрацією та оглядами гітар на його YouTube-каналі GregsGuitars не обійшлося без нього.

Такі вірність і сталість гідні винагороди, вирішили в OKKO FX і звернулися до Gregor з питанням, як зробити його улюблену педаль ще кращою. Після довгих обговорень, обміну думками та майже сотні прототипних версій, народилася педаль справді видатна. Причому як у плані тону, так і різноманітності та універсальності звучання.

Ця педаль вміщує два незалежні ефекти в одному корпусі: овердрайв і бустер. При цьому бустер поміщений після овердрайву. Тобто його використання не додасть гейну самої педалі, але додасть гучності для соло або прогріє підсилювач до рівнів перевантаження йому досі невідомих. При цьому звук самої педалі вкрай теплий та прозоро-чистий, наскільки може бути чистим звук за такої кількості гейну! Тому драйв чудово працюватиме не лише з підвантаженими підсилювачами, на відміну від багатьох інших овердрайвів, а й із абсолютно чистими.

В цілому Diablo GH ґрунтується на схематиці і звуку свого знаменитого попередника – OKKO Diablo, проте з деякими змінами тони, що торкнулися і, в першу чергу, додаткових органів управління, що змінюють характер педалі, те, як реагує вона на звуковидобування гітариста.

DYN – динаміка, регулює внутрішню напругу, на якій працюватиме педаль. Diablo GH працює від 9В, проте вбудований перетворювач дозволяє отримати діапазон напруги від 6 до 18В. Додаючи напругу, ми зменшуємо компресію, додаємо динамічний діапазон, отримує більш зібраний низ і напористий звук.

FEED – контролює рівень низьких частот у вхідного сигналу. Підрізавши їх до потрібного рівня ми отримаємо щільний і зібраний звук навіть від найбільш бубнеючих хамбакерів.

BODY – цей регулятор дещо відрізняється від свого тезки з оригінального Diablo. Він додає жирну нижню середину у першому каскаді гейну для жирних та співучих сольних партій.

INPUT – трипозиційний міні-перемикач, він підлаштовує рівень чутливості вхідного каскаду для кращої взаємодії з гітарою.

MIDS – вибирає робочу смугу частот регулятора TONE. Дозволяє досягти ідеального поєднання з підсилювачем.

Оскільки бустер в педалі є незалежним ефектом і розташований після овердрайву, регулятор рівня посилення BOOST не впливає на гейн педалі, а тільки збільшує гучність сигналу – те, що потрібно для соло. Регулятор TONE бустера додасть мул прибере високі частоти, щоб соло прорізало мікс як гарячий ніж – масло або прозвучало особливо солодким і співучим.

Кожна педаль збирається вручну в Німеччині з підібраних індивідуальних компонентів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Okko Diablo GH”
Back to Top
Product has been added to your cart