Darkglass B7K Ultra V.2

Наявність: В наявності
Order in the next for

17,480 

Купити зараз

Дизайн і тон. Доведено до досконалості.

 

Оновлені Microtubes B7K Ultra з додатковими функціями: (1) Імпульсна характеристика симуляції шафи, що завантажується одним користувачем. (2) Порт Micro-USB B для підключення до ПК/Mac для завантаження іншого віртуального кабінету через Darkglass Suite. (3) Вихід для навушників 3,5 мм із імітацією корпусу. (4) Збалансований вихід XLR з імітацією перемикання корпусу. (5) 3,5-мм стереовхід, який дає змогу вправлятися з мінусовками, наприклад, зі смартфона чи ноутбука.

 

Передня панель

 

Master

Тоді як ручка рівня контролює вихід секції овердрайву, головна гучність регулює загальну гучність пристрою. Ідеально підходить для точного налаштування вихідного сигналу в чистому режимі. Він також служить для контролю рівня DI.

 

Blend

Змішує чистий вхідний сигнал із перевантаженим сигналом. Чистий сигнал залишається на одиничному посиленні, тоді як гучність перевантаженого сигналу встановлюється регулятором рівня, що дозволяє точно контролювати співвідношення змішування.

 

Level

Встановлює гучність перевантаженого сигналу.

 

Drive

Встановлює рівень насиченості перевантаженого сигналу.

 

Attack Switch

Встановлює кількість вмісту високих частот для насиченості: налаштування «Boost» підкреслює додаткову чіткість і присутність вмісту високих частот. Положення «Flat» залишає цей регістр недоторканим, тоді як положення «Cut» зменшить кількість насичених високих частот.

 

Grunt Switch

Встановлює кількість низькочастотного вмісту для насичення, вибираючи між трьома різними рівнями підсилення басів перед етапом відсікання.

 

Bass

+-12 дБ при 100 Гц

 

Lo Mids

+-12 дБ з можливістю перемикання 250 Гц, 500 Гц і 1 кГц

 

Hi Mids

+-12 дБ з можливістю перемикання 750 Гц, 1,5 КГц і 3 кГц

 

Treble

+-12 дБ при 5 кГц

 

Darkglass Suite

 

Використання настільної версії Darkglass Suite дозволяє завантажити один із доступних імпульсних відгуків нашої бібліотеки або додати власні / сторонні імпульси для використання з педаллю. Крім того, ви можете контролювати вихідний рівень навушників.

 

 

Входи та виходи

 

Input

Підключіть інструмент або вихід педалборда до ¼” монороз’єму.

 

Aux In

Цей 3,5-міліметровий стереовхід дозволяє вправлятися з мінусовками, наприклад, зі смартфона чи ноутбука. Додатковий вхід можна використовувати лише з виходом для навушників.

Педаль не керує рівнем, він повинен бути встановлений з вашого аудіоджерела. Пам’ятайте, що перед тим, як під’єднувати будь-що до входу aux, спочатку встановлюйте низький рівень.

 

Headphone Output

B7K Ultra має внутрішній стереопідсилювач для навушників, здатний управляти мінімальним навантаженням 16 Ом від 3,5-мм стереороз’єму. Використовуйте основний регулятор гучності, щоб відрегулювати рівень.

 

9V DC

Використовуйте лише регульований адаптер постійного струму 9 В із центральним мінусовим штекером

 

Output

Підключіть вихідний роз’єм ¼” до входу вашого підсилювача або іншої педалі ефектів.

 

Direct Output

Збалансований вихід XLR для підключення педалі до мікрофонного попереднього підсилювача, системи PA тощо.

 

Ground lift

Від’єднує заземлення сигналу на прямому виході, щоб розірвати будь-які контури заземлення. Встановіть цей перемикач у будь-яке положення з меншим шумом. Перемикач не впливає на вихід ¼”.

 

Cab Sim

Увімкніть/вимкніть симуляцію шафи на прямому виході. Цей перемикач повністю обходить усі цифрові схеми та дозволяє отримати сигнал із нульовою затримкою, коли це необхідно.

 

USB

Роз’єм Micro USB B дозволяє підключати педаль до ПК/Mac, щоб завантажувати на педаль імпульсні реакції симуляції кабінету та керувати різними іншими налаштуваннями.

 

Розміри:

Ширина: 125 мм / 5 дюймів
Довжина: 96 мм / 3¾ дюйма
Висота: 57 мм / 2¼ дюйма
Вага: 430 г / 0,95 фунта

 

УВАГА!

Коли педаль знаходиться в режимі обходу, загальна гучність не впливає на гучність навушників. У цьому випадку загальна гучність регулюється в Darkglass Suite. У чутливих навушниках гучність байпасу може бути дуже високою, якщо її не відрегулювати.

Microtubes B7K Ultra споживає струм 120 мА. Використовуйте лише регульований адаптер постійного струму 9 В із центральним мінусовим штекером.

Нерегульоване джерело живлення та/або висока напруга можуть призвести до неоптимального рівня шуму та навіть пошкодити пристрій, анулюючи гарантію.

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Darkglass B7K Ultra V.2”
Back to Top
Product has been added to your cart