Bare Knuckle Mule Black

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Класичний звук класичних PAF-хамбакерів із виключно збалансованим звучанням та гарячим виходом.

Комплект звукознімачів Mule був створений як найточніша репродукція легендарних хамбакерів 1959 року. Для цього в Bare Knuckle Pickups вивчили десятки зразків, звертаючи увагу на найдрібніші особливості, з’ясовуючи, що змушує їх звучати так добре. І відтворили все, що могло мати хоч якесь значення для формування тону. Жодних компромісів, жодних спрощень ні на чому не економити.
Що ж для цього потрібно? Основа з цілісного нейзильбера (збережені точно не тільки розміри, а й пропорції та ступінь жорсткості сплаву), бобіни для намотування з бутирату целюлози, кленові роздільники, нікельовані магнітоводи і навіть “ті самі” полюсні гвинти з циліндричною головкою “№5”.
Магніти для цих датчиків виготовляються методом лиття в піщану форму з рідкого сплаву, що використовується AlNiCo IV, завдяки яким хамбакер звучить повноважно в середніх частотах, детально і контрольовано в області високих частот і дає більш швидку, ніж більшість звукознімачів, атаку на низьких частотах.
Котушки намотані історично коректним проводом 42-го американського калібру з різним числом витків на кожній котушці. Результат – неймовірно чистий та динамічний звук. Безліч по-справжньому музичних гармонік навіть на малому гейні, чистий звук – вражаюче глибокий, що викликає своїм характером ностальгічну сльозу навіть у найрадикальнішого футуриста, а на високому гейні – це найкерованіший шторм за всю історію людства!

Мабуть, це один з найуніверсальніших датчиків, які підходять практично до всіх стилів, але притому зберігають власний, унікальний голос. Теплий, вінтажний та чесний.

У набір входять два калібровані хамбакери відкритого типу, колір чорний.
Опір:
Bridge-8,4ком;
Neck-7,3 ком.

https://youtu.be/k6aFo-KFw4M

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle Mule Black”
Back to Top
Product has been added to your cart