Bare Knuckle Blackguard Tele Series – Flat ‘50 Tele Set

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Bare Knuckle Blackguard Tele Series – це результат детального вивчення багатьох датчиків золотої ери Fender Telecaster, що втілився у чотирьох чудових моделях. Кожна з них представляє певну еру та певний характер звуку Tele.

Flat ‘50 Tele Set намотані внавал плоским емальованим дротом 43го американського калібру. Це те, що робили на Fender, створюючи датчики для Broadcaster. Багато хто думає, що чим вінтажніше тіло, тим тоншим і дзвінкішим має бути звук, проте це не так. Датчики 50-го року були серединними, жирними, густими та хуліганистими. Вихід у них був вищим, ніж у тих датчиків, що ставилися на пізніші тілі – тоді перевантаження підсилювача вважався небажаним побічним ефектом, а ці звукознімачі так і норовив відправити комбо в густий хрипкий овердрайв.

Магніти AlNiCo V, плоскі магнітоводи, товста цинкова пластина у бриджевого датчика, плоска латунна нікельована кришка на деякому датчику – більш висока і з глибшою посадкою, ніж у пізніх моделей, виробляють масивний щільний звук з довгим сустейном, помірною атакою, лохматою серединної – зовсім не те, що спадає на думку як образ «найвінтажнішого тіла». Проте саме такий звук і став відправною точкою для першої серійної цільнокорпусної гітари у світі. І зараз він актуальний навіть більше, ніж майже сімдесят років тому. Ці датчики відкриють всю міць будь-якого теле. Від джазу до року. Від кантрі до альтернативи. І всі відтінки блюзу.

Для сумісності з іншими сучасними звукознімачами Flat ’50 намотуються знизу вгору за годинниковою стрілкою, південна полярність. Оригінальний напрямок та полярність доступні на замовлення. З метою історичної достовірності, а також для унікального звуку старих тілі в середньому положенні (обидва датчики включені паралельно), деякий датчик намотується в тому ж напрямку і з тією самою полярністю, що і бриджевий. Для отримання ефекту шумоподавлення він може бути намотаний у зворотному напрямку зі зворотною полярністю на замовлення.

Намотані вручну у Сполученому Королівстві.

Bridge-10,6 ком;
Neck-6,8 ком.Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle Blackguard Tele Series – Flat ‘50 Tele Set”
Back to Top
Product has been added to your cart