Bare Knuckle Impulse

Наявність: В наявності
Order in the next for

11,210 

Купити зараз

Коли Josh Smith з Northlane потрібен звукознімач, який зміг би вирішити всі його музичні завдання, то він від початку знав, до кого звернутися – Bare Knuckle Pickups. Альтернатив просто немає!
Браві британські хлопці з Bare Knuckle оцінили кинутий виклик та робота закипіла.
Складність була в тому, що Josh хотів датчик, який однаково добре працюватиме на будь-якій гітарі, у будь-якому строю, навіть на баритоні та… мандоліні!
Магніти AlNiCo V, по два сталеві леза в якості магнітоводів у кожній котушці, ручна намотування, трохи чаклунства – і у них вийшло!
Широка і нейтральна середина передає всі нюанси звучання самого інструменту, зібраний низ дозволить використовувати струни будь-якої товщини і лад опущений хоч на дно Маріанської впадини! А чіткий, але в жодному разі не різкий, верх не загубиться в міксі і дозволить прозвучати зрозуміло і навіть самому надшвидкісному пасажу.
А ще ці датчики потоваришують із будь-якими педалями, будь-якими підсилювачами, зберігаючи тон і не стаючи каламутними навіть при тоні ревера та модуляції!
Так що створюючись як ексклюзивний варіант для одного конкретного гітариста, вони стали одними з найуніверсальніших звукознімачів у світі, що сучасно звучать.
У будь-якому жанрі, з будь-якою апаратурою можна почуватися впевнено, якщо в тебе є Impulse від Bare Knuckle Pickups.

У набір входять два калібровані хамбери оригінальної напівзакритої конструкції, нікелеві кришки радіаторного типу, колір чорний.
Опір:
Bridge-12,7 ком;
Neck-7,9 ком.

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle Impulse”
Back to Top
Product has been added to your cart