Bare Knuckle HSP90 Mississippi Queen

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Mississippi Queen – це перший звукознімач, який був розроблений Bare Knuckle Pickups в рамках серії HSP90 (Humbucker Sized P-90) і враз став абсолютним хітом серед гітаристів, включаючи таких зірок, як Matthew Bellamy, Adrian Legg та багатьох інших.

Цей датчик це повноцінний сингл P-90 поміщений у стандартний хамбакерний корпус. Адже багато гітаристів мріють про яскравий і динамічний, густий і потужний звук цих легендарних гібсонівських синглів, проте з ними випускається не так багато інструментів.

А якщо вже є прекрасна гітара, але виготовлена для використання з хамбакерами? І якщо ці традиційні хамбери просто не передають весь спектр її звучання? Якщо вони звучать мляво та тьмяно на чистому звуку? Занадто агресивно та скомпресовано на перевантаженні? Що, якщо вони просто «не працюють»? Чи не дають Того Самого Звуку?

Заміна датчиків – це найпростіший спосіб знайти потрібний голос чи просто покращити звучання інструменту. Але тільки в тому випадку, якщо ми змінюємо один датчик на інший того самого типу. Інакше нам доведеться фрезерувати деку під іншу форму звукознімачів, що може бути травматичним, неестетичним, та й просто процедура заміни датчиків перестає бути легкою та оборотною.

Звукознімачі серії HSP90 вирішують цю проблему. Весь запал і хрускіт LP Jr, всю яскравість і динаміку Casino, можна отримати від будь-якого інструменту з хамбакерами. Не треба фрезерувати. Не треба маскувати старі вирізи. З такою заміною впорається не лише кваліфікований майстер, а й будь-який ентузіаст гітари, який вміє паяти.

Mississippi Queen – це ідеальний вибір для гітаристів, які звикли до потужного звуку хамбакера, але хочуть отримати ширший спектр частот та синглову динаміку. Цей датчик звучить як реальний сингл. Тому що він є справжній сингл. Але за потужністю він не поступиться багатьом хамбакерам! І з перевантаженням він буде нітрохи не гірший, ніж на чистому звуку. Тому що це справжній P-90.

Під кришкою тут знаходиться класична широка котушка P-90, завдяки якій датчик звучить жирніше і не так різко, як сингли для страта і тілі. Для намотування використовується емальований провід 42го американського калібру, для ідеального тембрального балансу в бриджевому датчику стоїть магніт AlNiCo V, в деякому AlNiCo IV.

Звучання датчиків характеризується міцним низом, верхами, що співають, але головне тут – це середина. М’язи у Mississippi Queen анітрохи не менше, ніж у гарячих хамбакерів, але середина набагато об’ємніша, динамічніша, вона по-справжньому дихає. Вона проріже мікс, але залишить його простір вільним та об’ємним. Mississippi Queen звучать дуже жирно на чистому звуку, а на перевантаженні вони кричать, як ніхто інший. А перехід у перевантаження при цьому відбувається вкрай природно і плавно.

Усім, хто хоче зберегти потужність і агресивність звучання, властиву хамбакерам, але досягти розширеного частотного та динамічного діапазону, не потрібно шукати нічого іншого. Mississippi Queen вирішить усі проблеми максимально ефективно і без зайвого клопоту. Та й шумлять вони зовсім не сильно, як для справжнього синглу.

Відмінно підходять для баритонів та знижених строїв.

Намотані вручну у Сполученому Королівстві.

Bridge-7,7 кОм;
Neck- 6,9 ком


Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle HSP90 Mississippi Queen”
Back to Top
Product has been added to your cart