Bare Knuckle Juggernaut Black

Наявність: В наявності
Order in the next for

38 

Купити зараз

Звукознімач Juggernaut від Bare Knuckle Pickups був спеціально створений для одного з найвибагливіших і найвибагливіших гітаристів світу – Misha Mansoor, але миттєво заслужив любов і представників різних жанрів.

І це недарма: він єдиний зміг поєднати в собі все, що гітаристи люблять у різних типах магнітів – яскравість атаки та зібраність звучання кераміки, а також контрольовану динаміку та теплоту AlNiCo.
Для цього творцям довелося піти на безпрецедентний крок – справді об’єднати великий AlNiCo V магніт із керамічними фланговими доповненнями для бриджевого датчика. Для нього було створено ексклюзивний варіант AlNiCo магніту специфічної форми та рівня магнетизму.
Котушки намотані симетрично – і звичайно ж вручну! 12 регулювальних гвинтів допоможуть досягти ідеально збалансованого звучання струн на будь-якому інструменті.
Бас – величезний та сфокусований. Середина – повноважна, розбірлива, так що можете грати будь-які джазові акорди на високому гейні). Верхи – співучі та багаті, з артикуляцією та динамічним контролем, які так потрібні для складного швидкісного виконання.
Щільний ритм, соло, що летить, або прозорий чистий звук-ці хамбакери можуть всі.
А чотирипровідниковий вихід дозволить використовувати не тільки стандартне послідовне підключення котушок, а й відсічення для синглового звучання або паралельне включення для прозорого безшумного звуку.
Нескінченні можливості для створення унікальних звукових ландшафтів та бездоганний звук – це Juggernaut від Bare Knuckle Pickups.

У набір входять два калібровані хамбакери відкритого типу, колір чорний. Опір:
Bridge-13,9 ком;
Neck-8,9 ком.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle Juggernaut Black”
Back to Top
Product has been added to your cart