Strymon Zelzah

Наличие: В наличии
Order in the next for

15,200 

Купить сейчас

Way Back Machine.

Ступніть на Zelzah, зіграйте один акорд, і ви миттєво повернетесь у світ класичних фазерних тонів, оскільки вони завжди повинні були звучати, ідеально озвучені, з безліччю вібрацій .

Вінтажне 4- та 6-ступеневе фазування з елементами керування, які забезпечують плавний перехід до вібрато, чудовий фленжер і хорус, а також нові звуки, яких ніколи раніше не чули — усе це миттєво стає музичним із чудовим тоном на кожному диску.

Два ефекти відразу.

Zelzah — це фактично два різних фейзери , розташовані поруч в одній педалі .

4-ступінчаста сторона Zelzah надає вам широкий спектр класичних тембрів, починаючи від фазування до вібрато тощо, тоді як 6-ступінчаста сторона забезпечує фазування, фленжування, хорус та інші точки між ними. Наберіть хор з одного боку та перукарський фейзер з іншого, або фейзер з одного боку та тремоло з іншого. Використовуйте обидві сторони окремо або разом у різноманітних конфігураціях.

Zelzah може стати єдиною педаллю модуляції, яку ви тримаєте на борді.

Виберіть свій 4-етапний Phaser Sweep.

Barber

Подібно до візуального ефекту перукарської жердини, Barber — це ефект безперервного зростання або опускання, який традиційно виконується за допомогою перемикачів частоти.

У Zelzah ми використали синхронізовані чотириступінчасті фейзери для створення ефекту, зберігаючи чотириступеневе звучання.

Envelope

Встановіть перемикач Sweep на Env, і у вас під ногами буде абсолютно нова педаль.

Тепер фейзер реагує на ваше підбирання, як це робив би фільтр огинаючої/авто-вау, при цьому розгортка фейзера динамічно контролюється вашим вхідним сигналом, створюючи гармонійно складні та дуже веселі звуки.

Класичний Sweep

Перший режим розгортки позначено як «Класичний», тому що це класичний чотириступеневий фазер, який ми всі знаємо.

У цьому режимі Sweep один LFO з деформованою трикутною формою створює знайомий вінтажний звук.

Шестиетапний Voice: революційний новий алгоритм Phaser

Регулятор Voice з шістьма ступенями одночасно керує понад 30 різними параметрами, і всі вони працюють узгоджено для надихаючого музичного досвіду.

Ви не тільки отримуєте густий, соковитий, поетапний з чистою вінтажною атмосферою тон, але коли ви повертаєте ручку Voice за годинниковою стрілкою, наша революційна нова модифікована структура повного проходу розширює часовий відгук каскадних фільтрів повного проходу плавно та безперервно, додаючи простору та легкість звуку.

Досліджуйте низку свіжих музичних тонів, які є не сумішшю фазування та фленджування, а насправді чимось абсолютно новим. Поверніть ручку Voice вправо, щоб отримати розкішні справжні ефекти фленджера, і продовжуйте до дальнього кінця діапазону, щоб отримати соковиті вінтажні звуки хоруса. У кожній точці циферблата є надихаючі музичні звуки, і так багато способів зробити звук, який справді ваш.

Натхнення

Наша мета полягала в тому, щоб зафіксувати багаті фазові звуки, які з’явилися в 1970-х роках і які чудово поєднуються з електрогітарою та електропіаніно.

На додаток до надання найкращої версії старовинних звуків фазера, з якими ми виросли, ми також хотіли розширити звукові можливості таким чином, який був унікальним і несподіваним для фейзера.

Для цього ми розробили архітектуру, яка містить модифікований всепрохідний фільтр як основу для 6-ступінчастого фазера.

Фейзер — це ефект фільтрації, що складається з каскадних всепрохідних фільтрів. Ліній затримки немає. Але з нашою модифікованою конструкцією повного проходу ми можемо плавно та безперервно розширити часовий відгук повного проходу.

Що стосується чотирьох ступенів, ми хотіли забезпечити класичні звуки, які ви очікуєте від чотириступінчатого фейзера преміум-класу, додавши при цьому розгортку Barber Sweep і Envelope Controlled Sweep, а також регулятор Depth, налаштований для забезпечення чудових звуків фазування навіть на дуже дрібних налаштуваннях.

4-етапний MIX

Чотириступеневий регулятор Mix можна використовувати для набору напрочуд широкого спектру звуків. Якщо Sweep встановлено на Classic, регулятор Mix надає вам діапазон від тонкого фазування до повного класичного фазування звуків, а потім і далі до деяких досить приємних ефектів фазового вібрато.

Якщо Sweep встановлено на Barber, вищі налаштування Mix із меншими налаштуваннями Depth можуть потрапити на територію гармонічного тремоло.

Коли Sweep встановлено на Envelope, вищі налаштування Mix призводять до модуляції висоти, викликаної атакою.

4-ступеневий Depth

4-ступеневий регулятор глибини розроблено для музичної та інтуїтивно зрозумілої реакції у всьому діапазоні та змінюється за своїм ефектом залежно від вибраного режиму Sweep.

Як у класичному, так і в перукарському режимах, коли ви обертаєте ручку Depth, центральна частота Sweep внутрішньо регулюється, щоб підтримувати частотний діапазон у найкращому місці, створюючи широку палітру чудово озвучених звуків у всьому діапазоні звуку. КОНТРОЛЬ. Крім того, у режимі «Перукарня» додається зворотний зв’язок для підвищення інтенсивності, коли збільшується глибина.

Якщо Sweep встановлено на Envelope, регулятор Depth встановлює вхідну чутливість, тоді як регулятор Speed ​​встановлює діапазон розгортки. Поекспериментуйте з цими двома елементами керування для широкого спектру фазерних тонів огинаючої, включаючи деякі дуже вокально звучачі тембри.

6-ступенева настройка

6-ступенева розгортка ретельно налаштована та поводиться по-різному, коли ви змінюєте налаштування Voice, Depth та Speed.

Лише один приклад цього: ближче до кінця діапазону тембру (на території старовинного хору) LFO перетворюється з плавного трикутника на викривлену форму, яка вводить класичне тріскотіння до найглибших тонів хорусу.

Закулісна взаємодія між параметрами Zelzah означає, що ви можете експериментувати та бути впевненими в музично корисних результатах на кожному кроці.

6-ступеневий резонанс

Схема резонансу додає зворотний зв’язок від виходу до входу шестикаскадного фазера, щоб підсилити частотні вирізи та піки.

Виберіть «Без резонансу» (вимк.) або скористайтеся ретельно налаштованими параметрами «Mild» або «Strong».

Резонанс не тільки сприяє драматичним ефектам фазування, але й при більш високих налаштуваннях тембру може давати одні з найбільш затребуваних класичних звуків фленджера.

Насичені старовинні ефекти хору, доступні на найвищих налаштуваннях тембру, можна унікально покращити за допомогою перемикача резонансу, який зазвичай не доступний на педалях хоруcу.

Справжнє стерео

Zelzah має повні можливості входу та виходу стерео.

Він також може отримувати монофонічний вхід і все одно видавати стереовихід, якщо ви бажаєте використовувати його як стереопочаткову точку шляху вашого сигналу.

Використовуючи стереовиходи, скористайтеся функцією редагування в реальному часі Stereo Spread, щоб збільшити стереорозкид між вашими виходами, щоб створити об’ємне стереозображення з життям і рухом.

Будучи справжньою стереосистемою, Zelzah самостійно обробляє вхідні стереосигнали, причому лівий вхід обробляється власними 4-ступеневими та 6-ступеневими фазерами, а правий вхід також має власні відповідні фазери.

Поєднайте це з можливістю також обробляти вхідні стереосигнали в режимі Split, де 4-ступеневий фейзер обробляє лише лівий вхід, а правий вхід обробляється 6-ступеневим, і Zelzah просто може бути найбільш гнучкою педаллю модуляції на ваша дошка.

Параметри маршрутизації

Zelzah дає вам свободу прокладати обидві сторони різноманітними творчими способами. Виберіть серію, і шестиступінчастий фейзер переходить у чотириступеневу, як дві педалі поруч на педалборді. Виберіть Parallel, і ваш сухий сигнал буде оброблений кожним фазером незалежно та змішаний на виході. Або виберіть Split і почуйте чотириступінчастий фейзер на лівому виході та шестиступінчастий фейзер справа. У разі джерела стереофонічного входу режим Split оброблятиме лівий вхідний сигнал через чотириступінчастий фазер, а правий вхідний сигнал – через шестиступеневий.

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Отзывов пока нет.

Будьте первым, напишите отзыв “Strymon Zelzah”
Back to Top
Product has been added to your cart