Wampler Latitude Standard – Tremolo

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

10,070 

Latitude Standard – Tremolo – це педаль, що втілила в собі чарівну простоту класичного ефекту Tremolo і приправлена оригінальним баченням Brian Wampler.

Тремоло було першим ефектом, створеним для гітари, і з найперших пристроїв DeArmond воно завоювало серця музикантів. А коли з’явилися підсилювачі із вбудованим тремолом, то для багатьох жанрів ефект став невід’ємною частиною гітарного звуку. Від ледь помітного коливання амплітуди в підсилювачах Selmer до різкого рубаного звуку Vox Repeat Percussion – простий ефект має багато осіб та настроїв.

Для своєї простої педалі тремоло Brian Wampler взяв за основу класичну модуляцію синусоїдальну. М’яку, органічну, музичну. І додав її поверх максимально чистого сигнального тракту з найширшим частотним та динамічним діапазоном: нехай тремоло змінює гучність, але не тембр. І Ви завжди чутимете саме свою гітару, а не просто гітару з тремоло. Жоден нюанс гри не пропадає з Wampler Latitude Standard.

До традиційних ручок управління Speed (частота модуляції) та Depth (глибина модуляції) Brian додав ручку Volume. Ця ручка налаштовує загальну гучність вихідного сигналу. І важливість цього додаткового регулятора важко переоцінити – адже часто, через різницю в гучності при включенні тремоло багатьох традиційних моделей, гітаристам доводилося значно ускладнювати свій ланцюг ефектів додатковими бустерами та атенюаторами – більше втрат, більше шуму, більше танців на кнопках.

Wampler Latitude Standard -Tremolo Вам не треба про це турбуватися. Ніщо не вкраде Ваш тон, ніщо зайве не відверне від музики.

Живлення педалі здійснюється лише від зовнішнього блоку живлення, 9В (босівського типу, постійний струм, мінус по центру), споживання струму – до 30мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Back to Top
Product has been added to your cart