Wampler Bravado – Combo 40W

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

76,000 

Коли Brian Wampler задумався про створення власного підсилювача, перше питання, на яке йому довелося відповісти, було таким: яким повинен бути підсилювач Wampler? Перебираючи всі варіанти, яким має бути підсилювач його мрії, Brian у результаті дійшов висновку: цей підсилювач має втілити не лише бажання самого автора, а й очікування гітаристів від підсилювача з ім’ям Wampler на ньому.

Що для гітаристів у світі означає ім’я Brian Wampler? Насамперед – чудові педалі. Отже вибір напрошувався сам собою: потрібно створити ідеальну платформу для цих самих педалей. Підсилювач, який дозволить максимально розкритися будь-якій педалі будь-якого виробника.

Багато підсилювачів, що випускаються зараз, створюються заради хай-гейнових каналів, чистий у них нерідко робиться «щоб було», звичайно, він не може задовольнити вимогам строгих музикантів ні сам по собі, ні з педалями. Інші підсилювачі, творці яких зосередилися на чистому звуку, часто мають надто домінуючий характер тембру, який повністю переробляє звучання педалі під себе, спотворюючи саму її суть.

І окремим питанням є петля ефектів, яка часто не дозволяє однаково добре працювати з різними рівнями входу і виходу на педалях, а то й робить їх звук надто яскравим і тонким через економію на буферах посилу і повернення.

Brian вирішив усі ці проблеми у своєму Bravado.

Це повністю ламповий підсилювач. З ламповим випрямлячем на 5AR4, максимально простим преампом на 12ax7 для максимально прозорого та чистого звуку, фазоінвертором на 12at7 для більшого динамічного діапазону краю і кінцевим підсилювачем на потужних 6L6 для вільного величезного звуку. Так, 40 лампових ватів можуть звучати просто монументально!

Широкий діапазон регулювань трисмугового еквалайзера та шестипозиційний перемикач яскравості Bright на вході допоможуть акуратно підлаштувати тональний баланс, незалежно від того, чи потрібна Вам яскравість без різкості або темний м’який звук без глухості. А тумблер Fat додасть жирної середини, щоб зробити соло по-справжньому співучим та прорізати будь-який мікс.

Старі звичні педалі засяють новими фарбами з Bravado, модуляція стане об’ємнішою і більш контрольованою, перевантаження – живішим і густішим, а ревербератори та ділеї створюють більш достовірний простір, ніж здавалося можливим. І звучать неймовірно чисто і читаємо навіть перед входом підсилювача, не кажучи вже про петлю ефектів!

А петля ефектів у Bravado – це окремий скарб. Цю активну петлю ефектів спеціально для цього підсилювача Brian розробляв легендарний гуру гітарних підсилювачів David Friedman.

Особливу увагу приділив Brian пошукам ідеального динаміка. Після 62 перепробованих варіантів, він все ж таки зупинився на Celestion Creamback G12M-65, врівноваживши американський характер вихідних ламп легким британським акцентом динаміка.

А ще Bravado звучить на будь-якому рівні гучності – не кожен ламповий підсилювач здатний на таке!

Як і вся продукція Wampler, Bravado виготовляється із добірних компонентів вручну у США.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Wampler Bravado – Combo 40W”
Back to Top
Product has been added to your cart