One Control Strawberry Red Overdrive

Наявність: В наявності
Order in the next for

5,662 

Купити зараз

Цей овердрайв не намагається зімітувати жоден підсилювач. Адже імітація завжди буде лише блідою тінню. Він не вкладається і в звичайну класифікацію овердрайвів, багато з яких ведуть свій рід від двох легендарних моделей японського походження. Інженер і дизайнер Bjorn Juhl поставив перед собою вкрай амбітне завдання: зробити педаль для кожного гітариста.

Але як цього досягти? Адже є стільки різних підсилювачів, стільки видів перевантаження, у кожного є фанати та ненависники. Але коли ми говоримо про високоякісний підсилювач, то, крім індивідуального характеру, у кожного з них є і щось спільне, звукові характеристики, що їх об’єднують. Щось таке, що й змушує їх називати якісними підсилювачами. Той самий “відмінний звук”, хоч би яким різним він був.

І саме це і вловив Bjorn і втілив у Strawberry Red Overdrive – педалі, яка могла б бути чудовим підсилювачем, якби не була такою маленькою та зручною.

Подібно до найкращих підсилювачів вона зберігає характер інструменту, чудово взаємодіє з іншим обладнанням у звуковому ланцюгу, збагачуючи його звук, а не заганяючи у вузькі рамки, дозволяє передати всі нюанси гри, дає широку палітру звучання гітаристові-від абсолютно чистого до глибокого перевантаження.

Педаль виготовлена з високоякісних компонентів, жодних компромісів, для кращого звуку. Дуже просте управління виявляється неймовірно ефективним тут: ручка Drive в мінімальному положенні перетворює педаль на чистий бустер з посиленням до +6дБ завдяки регулятору Volume, що традиційно відповідає за гучність ефекту. Але і при високих рівнях Drive поворотом ручки гучності на гітарі можна легко досягти чистого, прозорого і багатого гармоніками звуку, як на старих одноканальних підсилювачах. Регулятор Treble – це активний регулятор тону, що стосується найважливіших середньо-високих частот і регулює діапазон від -3 до +6дБ і впливає на багато ділянок від 700Гц до 7кГц.

Завдяки цьому відтінки перевантаження просто невичерпні. Від запеклого агресивного натиску до плавного та приглушеного джазового звучання, до прозорого бусту. Але завжди динамічно, щільно та натурально.

Strawberry Red Overdrive може бути використаний як самостійний ефект або
як приголомшлива грілка для підсилювача або іншої педалі. Він чудово сприйме і бустер чи овердрайв і перед собою. Відмінно доповнить ламповий комбо або виведе звук транзисторного на новий рівень. А додаткове регулювання обрізного фільтра низьких частот Low Cut, що працює в діапазоні від 19 до 170Гц, допоможе підлаштувати його для роботи з будь-яким джерелом звуку та зберегти читання та щільність сигналу.

Ефект може живитись від батарейки (не входить у комплект) або від зовнішнього блока живлення напругою від 9 до 18В. При підвищенні напруги живлення також збільшується динамічний діапазон і об’ємність звучання.

Strawberry Red Overdrive – це звук найкращих підсилювачів планети, досить компактний, щоб поміститися в будь-який педалборд, чохол і навіть кишеню. Але досить великий, щоб заповнити кожен стадіон.

Габарити: 47х100х46мм
Вага: 160г (без батарейки)
Вхідний опір: 390кОм
Вихідний опір: 50кОм
Напруга живлення: 9-18В
Споживаний струм: 10,7мА
Співвідношення сигнал/шум: -90дБ

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “One Control Strawberry Red Overdrive”
Back to Top
Product has been added to your cart