JHS Crimson

Наявність: В наявності
Order in the next for

7,600 

Купити зараз

Серія «Legends Of Fuzz» — це колекція найбільш історичних, рідкісних і затребуваних трас у світі. 

Педалі JHS представлені в асортименті вже більше десяти років. Ми розробили оригінальні схеми, відтворили класику, і ми спостерігали, як тенденція популярності пуху приходить і йде. Серія «Legends Of Fuzz» — це наша данина найважливішим схемам, які коли-небудь створювали. Це наш спосіб гарантувати, що історії цих ефектів живуть у музиці, яку ви збираєтеся створювати. З перших днів створення fuzz. від лондонської сцени середини 60-х до колишніх радянських військових заводів 1990-х років, які повернули Big Muff до життя, fuzz розповідає історію, і ця історія включає таких же гітаристів, як ви. Немає нічого більш примітивного, ніж підключити свою гітару до вінтажної Fuzz Circuit; він необроблений, неприборканий і настільки чистий, що розширює межі можливостей вашого інструменту. 

У 1969 році Electro Harmonix випустила першу версію «Triangle» легендарного дисторшн-фузу Big Muff. Протягом 1970-х років ми бачимо різноманітні нові редакції цієї відомої схеми, як V2 “Rams Head” (1973), V3 “Pi” (1977), V4 “Op Amp” (1978), але в 1984 році все зупинилося. Electro Harmonix подав друге банкрутство закрило свої двері, і могутній Big Muff зник майже на десять років. 

На початку 90-х Майк Меттьюз помітив, що його педалі Electro Harmonix 1970-х продаються за цінами на старовинні/рідкісні речі. До 1991 року він уклав угоду про виробництво з колишньою радянською виробничою компанією в Санкт-Петербурзі та повернув Big Muff до життя. Ця нова версія технічно була сьомою версією нині відомого Big Muff, але оскільки Майк більше не володів своїми старими товарними знаками, він назвав її «Mike Matthews Red Army Overdrive» від Sovtek*. 

Це перший російський Big Muff, який коли-небудь вироблявся, і, можливо, найрідкісніший за всі часи. З 1991 по 1992 рр. випускався лише в невеликих кількостях, але все ще існує дуже мало екземплярів, тому його майже неможливо знайти. Він має спільні характеристики з відомою версією Sovtek* «Громадянська війна» (кінець 1992 року), але він залишається самостійним. Тепліший, чіткіший і виразніший, ніж будь-який з наступних радянських Big Muffs, Червона Армія пропонує унікальний аромат дуже знайомого ефекту. Crimson є точною копією мого власного Red Army Overdrive, що дозволяє вам володіти унікальною частиною історії футзів.  

Елементи керування: гучність, тон і спотворення. Гучність встановлює загальний вихідний рівень ефекту; увімкніть, і все стане голосніше. Tone дозволяє перемикатися між яскравими та темними тонами, завдяки чому Crimson добре працює з різними підсилювачами та гітарами. Distort — це контроль спотворення; чим більше ви обертаєте його за годинниковою стрілкою, тим більше пуху ви створюєте. Збоку ви побачите кнопку «Режим», яка дає вам доступ до ніколи раніше не чутого «Режиму JHS». Натисніть цю кнопку, щоб підвищити середні частоти, щоб ваш звук пройшов через мікс. 

Якщо ви любите мелодії Smashing Pumpkins, Wilco, Sonic Youth, David Gilmour, White Stripes і Dinosaur Jr, то це педаль для вас.

ВИКОРИСТОВУЄ НЕГАТИВНИЙ ЦЕНТР 9 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ. СПОЖИВАННЯ 4 МА. НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ БІЛЬШЕ 9 В ПОСТІЙНОГО СТРУМУ, ІНАКШЕ ВАША ГАРАНТІЯ БУДЕ АНУЛЬОВАНА. 
CRIMSON ДОЗВОЛЯЄ ПРАЦЮВАТИ ВІД ОДНІЄЇ БАТАРЕЇ 9 В. ПРОСТО ПОСЛАБТЕ ДВА ЗАДНІ ГВИНТИ НА КОРПУСІ, І ЗАДНЯ ПАНЕЛЬ ВІДКРИЄТЬСЯ. НА ВНУТРІШНІЙ СТОРОНІ ВИ ПОБАЧИТЕ ЗАТИСКАЧ АКУМУЛЯТОРА, У ЯКИЙ МОЖНА ВСТАНОВИТИ АКУМУЛЯТОР.

 

 

 

 

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS Crimson”
Back to Top
Product has been added to your cart