Bare Knuckle Painkiller

Наявність: В наявності
Order in the next for

10,640 

Купити зараз

Швидкий та потужний, керований та наполегливий, Bare Knuckle Painkiller – це абсолютний хамбакер для джента.

Ці звукознімачі мають характерний підйом в області верхньої середини і неймовірно швидку реакцію і чіпке звучання в області низьких частот, що означає яскраву медіаторну атаку на кожному звуку і резонансний, але зібраний низ – все, що потрібно, щоб збагатити об’ємом і прорізати будь-який мікс. Швидкий відгук та читання особливо важливі для технічних партій на хай-гейні, а значить, датчик ідеально підійде для прогресиву та джента.

Однак, чистота звучання і неймовірно багаті гармоніки (здається, що витягувати флажолети з ними можна в будь-якій точці грифу і навіть не торкаючись струн) дозволять Painkiller почуватися як удома практично в будь-якому жанрі, як жорсткому, так і вимагає чистого звуку.

Звичайно, щоб отримати такі неординарні результати, треба було вдатися до неординарних інженерних рішень конструкції датчиків.

Бриджевий звукознімач побудований на потрійному керамічному магніті. Таким чином, магнітне поле виходить не тільки потужним, але і акуратно і точно розподіленим у необхідних пропорціях навколо струн, що коливаються. Ось чому Painkiller залишається чітким, зібраним і читаним за будь-якого перевантаження, за будь-якого альтернативного ладу.

Деякий датчик побудований на основі керамічної магнітної пластини нестандартного розміру, що забезпечує максимум виходу при мінімумі обмеження вільного коливання струни. Його звук масивний, густий, із нескінченним сустейном, звичайно, він ідеально доповнює свого бриджевого побратима. Обидва звукознімачі включені разом дають не тільки класний перевантажений звук, але просто неймовірно чисто і динамічно працюють на клині. Можливо, тепер все рідше у студії Ви тягтиметеся за улюбленим тілом для запису чистих партій. Адже Painkiller на чистому звуку виявляється не менш переконливим.

У набір входять два калібровані хамбакери відкритого типу, колір чорний.

Опір:
Bridge-15,6 кОм;
Neck-13,1 ком.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Bare Knuckle Painkiller”
Back to Top
Product has been added to your cart