Amptweaker PressureRizer

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

38  76 

Amptweaker PressureRizer – це компресор, розроблений для тих, хто не любить компресори.

Гітаристи люблять сустейн. Все без винятку. Компресори допомагають додати сустейну.

Гітаристи багато працюють над своїм звуковидобуванням. І атака ноти грає ключову роль загальному звучанні гітари. Компресори змінюють атаку. Тому багато гітаристів не люблять компресори.

Вічна дилема гітариста: більше сустейна або збереження природності атаки раніше вирішувалася одним із двох способів:
До біса атаку мені потрібен сустейн, я беру цей компресор
До біса компресор, мені потрібна атака, а сустейн… ну якось постараюсь так потерпіти.

Нарешті James Brown, мозок та творець Amptweaker, дозволив нам обійтися без цих компромісів. У корпусі цієї невеликої (за Amptweaker-івськими мірками) педалі розміщується дуже незвичайна схема. Тут є і вихідний бустер/лімітер виконаний на польових транзисторах для чудового чистого звуку, можливість паралельної компресії (змішуйте чистий і скомпресований звук у будь-якій пропорції, можете отримати як звук “нормального” компресора, так і чисто – і використовувати PressureRizer як чистий преамп- бустер!) і незвичайно використовується схема Side-chain.

І в цьому криється головна особливість – сустейн із природною атакою. Працює це так: коли Ви берете ноту, педаль пропускає природну атаку, а потім поступово непомітно підмішує до звуку скомпресований сигнал. Таким чином, компресор поступово доповнює чистий звук, а сам залишається непомітним.

Трипозиційний перемикач Bloom вибирає між режимами роботи Side-chain: fast/slow/off, дозволяючи Вашій гітарі отримати класичний телекастерний кантрі-twang або плавно розквітати кожній ноті подібно до кращих Les Paul.

Ручка Tone коригує тембр тільки скомпресованого сигналу – залиште нейтральним або додайте фарби на свій смак.

Перемикач Limiter дозволяє увімкнути або вимкнути вихідний бустер/лімітер. При включеному лімітері Ви можете вибирати між двома режимами роботи: непомітний Soft або Hard, де лімітування не тільки стане помітним, але й набуде відтінку легкого підвантаження, характерного для вихідних ламп, що досягли насичення.

Навіть кнопка вимкнення тут непроста: Ви можете просто вмикати та вимикати Amprtweaker PressureRizer як звичайну педаль, але якщо Ви, натиснувши, утримаєте її більше двох секунд, то компресів буде постійно в увімкненому режимі, а натисканням ноги на кнопку педалі Ви зможете вмикати та вимикати вбудований бустер. Це налаштування збережеться і після відключення педалі від живлення, і Вам не доведеться витрачати час для переведення її в потрібний режим.

А ще Amptweaker PressureRizer може живитись як від 9В, так і від 18В. Стандартна напруга дасть помітніше лімітування з відчутним підвантаженням, а збільшення напруги дозволить збільшити динамічний діапазон, отримати більш вільне та відкрите звучання, але й більш виражену компресію.

І звичайно, педаль зібрана вручну в Сполучених Штатах з найкращих компонентів і, як і всі продукти Amptweaker, надає несподівано широкі горизонти для творчості і дозволяє поглянути на звичні ефекти з нового боку. Підійде не лише для гітари, а й для будь-яких музичних інструментів.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Amptweaker PressureRizer”
Back to Top
Product has been added to your cart