JHS The Bonsai, 9-way Screamer

Наявність: В наявності
Order in the next for

8,930 

Купити зараз

Що це таке: маленьке, японське і всім подобається? Звичайно, це Tube Screamer, найголовніший овердрайв усіх часів та народів. Мало хто стане із цим твердженням сперечатися. Проте, варто лише спробувати уточнити – а який саме скример? – і тут же починаються суперечки та сварки. Josh Scott з JHS вирішив не доводити пристрасті до такого розжарення і випустив одну педаль, що поєднує у собі класичні версії Tube Screamer і навіть більше.

Відразу варто обмовитися – це не процесор, не цифрова емуляція. Це справжній аналоговий овердрайв, схема якого повторює усі ці версії легендарної педалі. Тобто, вибираючи якийсь режим, ми граємо буквально через ту саму педаль, яка заявлена в назві цього режиму. Як це вдалося? Все геніальне просто: різницю між різними версіями скримерів зачіпають лише деякі ділянки схеми. Так що якщо сильно постаратися, можна помістити в один корпус всі варіанти звучання і перемикатися між ними.

Щоправда, залишаються проблеми стабільності, шумів, наведень за такої «перенаселеності» педалі, тож тут уже буде потрібно саме такий технічний геній, як Josh, для того, щоб це все запрацювало, причому запрацювало чудово!

При створенні педалі не просто копіювалися схеми, а й вивчався тембр оригінальних педалей оригінальних років випуску за допомогою аналізаторів Audio Precision, щоб унеможливити розбіжності через допуски, похибки деталей і зберегти найголовніше – звук.

Управління педаллю дуже просте – традиційні регулятори Drive, Tone, Volume та ручка вибору режиму. Розглянемо ці режими докладніше.

OD1 – як не дивно, починається педаль з емуляції Boss OD-1. Хоча все логічно. Саме цю педаль конкурента, що з’явилася в 1977 році і намагалися повторити інженери Ibanez, що після деяких конструктивних змін призвело до появи Tube Screamer. Цю модель відрізняє інвертування сигналу, симетричне обмеження (кліпінг), вищий гейн, яскравіший звук. Ручка Tone в цьому режимі не працює – адже в оригіналу її просто не було. Чарівна грілка. Відправить комбік у співучий сустейн за дві секунди.

808 – ось він, найголовніший Tube Screamer, родом із 1979 року. На відміну від Boss OD-1 тут уже фаза не перевертається, кліпінг асиметричний, утворюється характерна опукла серединка і в цілому більш гладкий звук. Менше за гейн, більше характеру. Що тут казати? Легенда у плоті.

TS9 – напевно, найпоширеніший із скримерів. З’явився 1982 року. По звуку схожий на TS-808, але звучить трохи більш чіпко, яскраво і з більш напористою нижньою серединою. Грел майже всі підсилювачі планети – від Twin-ів блюзовиків до JCM800 та 900 металістів. Шикарно фокусує звук, чудово бустить сигнал при низькому гейні.

MSL – це незаслужено забутий багатьма Metal Screamer 1985 року. Звичайно, це не злісний дист, а все той же легкий оведрайв, але в нього явно побільше низів, чище середина і трохи вище за гейн. Підходить не лише для шреду 80-х.

TS10 – Tube Screamer Calssic TS10, випущений у 1986 році. Менше гейна, менше низу, іскристіший звук і трохи менше компресії. Майже ніхто про них не згадував, поки не почав використовувати John Mayer. Що, до речі, дивно, оскільки вони були свого часу помічені під ногами самого SRV. Але все одно всі довкола вважали, що SRV грав лише на 808. Так що 10-та модель тихо і мирно продавалася на барахолках за копійки, поки не прийшов John Mayer. І тепер вони варті божевільних грошей. Запитання з реклами: тоді навіщо платити більше? Ось він тут, у JHS The Bonsai.

XR – створений за образом і подобою дуже рідкісної і жодного разу не хайпової та не легендарної польської педалі 1989 Exar OD-1. За звуком дещо відрізняється від традиційних скримерів. Чому він тут? По-перше, він все ж таки явно зі скримерної сім’ї схемотехнічно. А по-друге, його звук з вищим рівнем гейну і прозорішим тембром дуже любимо особисто Josh Scott, так що він вирішив включити улюблену педальку до списку моделей The Bonsai. І це дуже добре. Тепер у нас є новий, незбитий звук. І як би ми інакше про неї взагалі дізнались?

TS7 – у 1999 році в рамках своєї серії “series 7” Ibanez випустили багато відмінних педалей з чудовою ціною та зручним міцним корпусом. Серед них був і Tube Screamer 7. Педаль мала два режими: один копіював TS-9, а другий режим, який називався Hot, мав найвищий гейн із усіх скримерів. Більше низу і брудніша середина надавала звучанню педалі унікального характеру. Можливо, це не найкращий спосіб підігріти комбік для блюзу, але хто знає? А ось як самостійний овердрайв та як брудна рокерська грілка це просто ідеальна знахідка.

Keeley Mod Plus – режим відзначений логотипом знаменитого колеги Josh – Robert Keeley. Його модифікації класичного Tube Screamer давно (з 2002 року) стали самостійними повноправними членами педального пантеону. Звучання більш зібране, середина і верх більш гладкі, баси – глибші, але дуже акуратні та добре опрацьовані.
JHS – соромно було б випустити таку педаль і не включити до списку модили свій власний мод – Strong Mod, заслужено улюблений гітаристами з моменту своєї появи в 2008 році. Найчистіше та найпотужніше звучання. Дуже чітко вимовляються низи та верхи, це максимально динамічний варіант звучання.

Приємною особливістю є те, що хід ручок управління у кожному режимі повністю повторює всі характеристики оригіналу.

Таким чином, купуючи The Bonsai, ми отримуємо не імітацію, а повноцінні дев’ять приголомшливих овердрайвів на своєму педалборді. Більше не треба обирати. Треба просто грати та насолоджуватися кожним звуком.

До того ж, педаль, як завжди у JHS, зібрана вручну в США із добірних компотентів, вручну відбудована та протестована.

Живиться від стандартного блоку живлення 9В, струм струм менше 100мА.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “JHS The Bonsai, 9-way Screamer”
Back to Top
Product has been added to your cart