Amptweaker BluesFuzz Jr

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

38  76 

У рамках своєї «молодшої» серії педалей, що втілює все найкраще в звуку при мінімальному розмірі, Amptweaker представляє BluesFuzz Jr – класичний м’який германієвий фуз з небувалою функціональністю.

Заснований на лімітованій моделі BluesFuzz Limited, випущеній у кількості всього 49 екземплярів до п’ятирічного ювілею компанії, він робить чарівний вінтажний звук тепер доступним кожному.

Серце педалі – низькогейновий германієвий транзистор 50-х років, справжній новий old stock військового зразка. Солодке густе перевантаження, наповнене чарівною компресією, проте чудово прочищається як ручкою гучності, так і просто змінами в динаміці гри. За це такі транзистори завжди любили гітаристів, але одна проблема часто робила роботу з ними нестерпною – вони дуже нестабільні. Характер їх звуку змінюється від змін зовнішніх умов, починаючи з температури довкілля.

James Brown, батько педалей Amptweaker, нарешті зміг вирішити цю проблему! У всіх педалях BluesFuzz є його авторська розробка – схема AutoBIAS, завдяки якій педаль завжди буде працювати стабільно.

Ще однією проблемою, з якою знайомі всі любителі вінтажного фузза, є неймовірна чутливість ефекту до вхідного опору, через що такі педалі можуть працювати тільки першими в ланцюгу, до того ж вони не здатні працювати з радіосистемами, активними датчиками, будь-якого буферизованого. сигналом.

Amptweaker BluesFuzz Jr оснащений вбудованим ланцюгом, що відтворює на вході опір пасивних гітарних датчиків, незалежно від того, який сигнал подається туди. Таким чином, він є універсальним приладом, який вирішує всі проблеми комутації сучасного гітариста, який не хоче жертвувати ні зручністю, ні якістю звуку.

Крім традиційних трьох ручок Gain, Volume, Fuzz, педаль оснащена також ручкою Mid, що дозволяє додати або прибрати необхідну кількість середніх частот – дуже зручно, особливо якщо враховувати, що багато моделей традиційних фузів відрізняються, в першу чергу, кількістю середини.

З огляду на те, що педаль побудована на низькогейновому транзисторі, Amptweaker вирішили відразу додати вбудований бустер входу, що включається двопозиційним перемикачем Boost. Якщо знадобиться більше жиру, то додаткової педалі немає необхідності.

Звичайно, неможливо було обійтися без класичної для продукції Amptweaker функції Tight. З метою зменшення розміру педалі вона реалізована у вигляді трипозиційного перемикача Fat/Normal/Tight.

Крім того, BluesFuzz Jr має цілий набір переваг, характерний для педалей Amptweaker:

Пасивний байпас;
Живлення: від 9В до 18В від батарейок або зовнішніх блоків живлення. При живленні від 9В звук важчий і скомпресованіший, при живленні від 18В – вільніше, динамічніше.
Нижня поверхня корпусу відкручується для кріплення педалборд, передбачено кріплення різними способами;
Споживання струму: 11мА при 9В, 15мА при 18В;
Стандартний роз’єм живлення Boss-івського типу;
Вага: 255 грам, розміри: 6,8 х11, 8х5, 1см
Виготовлено у США

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Amptweaker BluesFuzz Jr”
Back to Top
Product has been added to your cart