Amptweaker DeFizzerator

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

38  76 

Amptweaker DeFizzerator – це прилад, про який мріяли багато гітаристів, і який, здавалося, не існує, просто не може існувати.

Звичайна картина: ось, нарешті ти знайшов педаль чи підсилювач із достатнім гейном, щоб розплавити льодовики Арктики. І все було б ідеально, якби не цей бридкий пісок! Або шипіння. Або дзижчання. Так, часто чудовий гейн не виходить отримати без цих сумних супутників. Доводиться йти на компроміси. Або підсилювач, в який доводиться вмикатися, надто акцентує крайні верхні частоти. Це чудово для чистого звуку, але перевантаження звучить просто нестерпно. Різко, плоско, вульгарно-пісочний. І ти намагаєшся прибрати верхи на педалі, на підсилювачі, але замість щільного дисторшна, яким ти хочеш його чути, ти отримуєш невиразний, млявий тьмяний звук. А свербіння та пісок все одно не йдуть.

Саме для таких випадків і створив James Brown, творець Amptweaker, свій найнесподіваніший і найнеобхідніший прилад – DeFizzerator. Його не можна назвати самостійним ефектом, але ця коробочка насправді є чимось більшим: вона дозволяє іншим ефектам звучати як слід за будь-яких обставин.

DeFizzerator здійснює акуратну та тонку корекцію в області високих частот, прибираючи саме ту складову сигналу, яка дратує Вас та заважає гітарі звучати “по-дорослому”, залишаючи незайманим весь корисний спектр.

По суті, Amptweaker DeFizzerator – це пасивний еквалайзер, але дуже точно розрахований та підігнаний під потреби перевантаженого гітарного звуку. Так, саме пасивний, тобто він не потребує додаткового живлення. Завдяки цьому він нічого не додає від себе, тільки прибирає зайве. До того ж він зовсім не додає шуму!

Органи керування DeFizzerator представлені однією ручкою та одним трипозиційним перемикачем. Ручка Zap визначає силу впливу ефекту на звук, а трипозиційний перемикач дозволяє вибрати діапазон дії еквалайзера з наступних варіантів:
Fizz (шипіння) – найвужча смуга верху;
Buzz (дзижчання) – трохи більше захоплення;
Cracle (тріск) – найширший і найпомітніший вплив.

Defizzerator може бути використаний після будь-яких педалей перевантаження та буферів, у петлях ефектів педалей Amptweaker та підсилювачів, навіть у луперах/свитчерах. При використанні в петлях підсилювачів він також може допомогти досягти звучання “розкачаного” підсилювача на малій гучності.

Завдяки пасивному дизайну, DeFizzerator може бути використаний тільки з буферизованим сигналом: після буферів, педалей ефектів або в петлях ефектів, щоб не впливати на навантаження пасивних звукознімачів.

У режимах Buzz та Crackle екстремальні значення ручки регулювання можуть призводити до зменшення рівня гучності. Компенсуйте це ручками Volume на педалях або підсилювачі.

Не призначено для застосування після кінцевого підсилювача, наприклад, між головою і кабінетом.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Amptweaker DeFizzerator”
Back to Top
Product has been added to your cart