Wyres CP 1152

Наявність: В наявності
Order in the next for

532 

Купити зараз

Струни Wyres серії CP дарують неповторний теплий та яскравий звук акустичної гітари. Вони розкриють усі тембральні та динамічні можливості інструменту.

В основі струни – гексагональний сталевий сердечник, на який вручну намотується навивка з фосфорної бронзи, звернемо увагу, що використовується для цього цілісний бронзовий дріт, а не просто покритий фосфористими бронзовими складами, як у багатьох конкурентів. Результат – максимальний сустейн, потужний та яскравий тон, збалансоване звучання як між струнами, так і по всьому грифу.

Струни Wyres серії CP намотуються вручну – це не порожні рекламні слова, а гарантія бездоганного контролю якості кожного комплекту, що випускається. Не дарма їх вибирають для себе професійні музиканти: від студійних та сесійних монстрів Elliott Randall та Aj Webber до рок-легенд Mick Box (Uriah Heep) та Frankie Sullivan (Survivor).

Особливістю серії CP є застосування патентованого антикорозійного покриття PTFE, яке надовго збереже свіжим звучання струн. Використання у складі покриття тефлону зменшить призвуки при русі пальців по струнах, продовжить життя ладів і порожків, а також завдяки меншому коефіцієнту тертя обробленої поверхні, традиційні тремоло-машини будуть краще тримати лад під час роботи важелем.

А головне, на відміну від інших антикорозійних покриттів для струн, PTFE зовсім не «душить» їх звучання. Навпаки, воно зберігає всю відкритість тембру струни і навіть прикрашає її багатими гармоніками – просто нічого тепер не заважає звучати струні вільно і красиво довше.

Калібр струн: 11 – 52.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Wyres CP 1152”
Back to Top
Product has been added to your cart