Vertigo™ Acoustic Guitar

Наявність: В наявності
Order in the next for

9,462 

Купити зараз

Об’єднуючи в собі методи виробництва для армії, взуття та обладнання для екстремальних подорожей Vertigo™ забезпечують не лише безпрецендентний захист для інструменту, але й прорив у дизайні засобів багажу. Відзначений нагородою Top-Loading™ дизайн Vertigo забезпечує доступ до гітари у вертикальному положенні. Boot™ на підошві кейсу оберігає гітару від впливів знизу, коли інструмент у вертикальному положенні, а Headlock™ гарантує надійну фіксацію грифа під час транспортування.

Vertigo™ не відкривається як звичайні чохли – Ви дістаєте інструмент зверху, що дуже зручно і для цього не потрібно класти весь чохол на підлогу.

Vertigo™ представить повністю перероблену Headlock™ систему автофіксації головки грифа. Жодних застібок ременів чи чогось ще. Просто покладіть свій інструмент, застебніть чохол та головка грифа буде автоматично надійно зафіксована. Блискавично швидко!

Технологія Boot™ зводить захист інструменту на новий рівень. Використовуючи технології виробництва взуття Vertigo підстрибує від поверхні, разом із змінною формою підкладкою та устілкою EVA, кейс захищає інструмент від вертикальних взаємодій.

Внутрішні ABS панелі гарантують “hardcase” безпеку інструменту, помітно виграючи при цьому у вазі (Monocase в середньому на 75% легше, ніж жорсткі кофри). Посилена зовнішня оболонка сконструйована таким чином, що розсіює зовнішні дії далі від уразливих місць інструменту.

M80 Case мають потрійні кільця для кріплення Guitar Tick™ – модульного відділу кейсу, покликаного покращити місткість чохла.

Місткі кишені дозволяють брати з собою все необхідне обладнання, а внутрішній органайзер забезпечує продумане розташування будь-яких дрібниць.

Невелика внутрішня кишеня дозволяє зберігати різні дрібниці.

Побудовані з урахуванням військових специфікацій, MONO у зовнішніх матеріалах використовують зносостійкі матеріали, а у внутрішніх – максимально м’які та забезпечують безпеку навіть найвишуканішим покриттям інструментів. Таким чином, поки Ви відчуваєте на собі всі впливи міських умов, Ваш інструмент подорожує першим класом.

Міцні ручки, металеві заклепки та зносостійка тасьма забезпечують тривалий термін експлуатації чохлів.

Міцні подвійні покриті порошком змійки на кожній кишені збільшують термін експлуатації.

Vertigo™ Acoustic Guitar розроблений для всіх стандартних акустичних дредноут гітар, включаючи Martin, Taylor, Yamaha, Gibson та інші.

Вага кейсу близько 2,5 кг.

MONO – найкращі кейси для Вашої гітари.

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Vertigo™ Acoustic Guitar”
Back to Top
Product has been added to your cart