Strymon Conduit

Наявність: В наявності
Order in the next for

6,650 

Купити зараз

Strymon Conduit

— це преміальний, легко конфігурований, наднадійний MIDI-інтерфейс, який працюватиме практично з будь-якими педалями ефектів, оснащеними чверть дюйма MIDI, а також пропонує найкраще підключення до комп’ютера USB для будь-якої педалі TRS MIDI.

Smart MIDI Control

Каждый из четырех двунаправленных TRS-разъемов Conduit настраивается независимо для работы с большинством педалей, оКожен з чотирьох двонаправлених роз’ємів TRS Conduit можна конфігурувати незалежно для роботи з більшістю чверть-дюймових MIDI-педалей. Вбудована ізоляція заземлення забезпечує тиху роботу, яку ви очікуєте від Strymon. А для педалей, яким потрібно лише отримувати MIDI, подвійний режим дозволяє підключити дві педалі до одного виходу TRS за допомогою додаткового кабелю-розгалужувача TRS.

USB MIDI-інтерфейс для ваших педалей

Conduit розроблений як надійний USB MIDI-інтерфейс між вашим комп’ютером і педалями. Надсилайте повідомлення про зміну керування MIDI із секвенсора для ідеально синхронізованих змін параметрів педалі. Автоматизуйте зміни пресетів педалей, завантажуйте та зберігайте пресети або надсилайте повідомлення SYSEX — усе це з вашого комп’ютера.

Легко налаштувати. Простий у використанні. Підключіть і вперед

З коробки 1/4″ TRS MIDI-роз’єми Conduit налаштовані на роботу з педалями Strymon — просто підключіть і вперед! Інші конфігурації легко вибрати без DIP-перемикачів, спеціальних кабелів і викрутки. Потрібно більше виходів TRS MIDI? Просто підключіть інший канал!

Особливості / специфікації

  • Один оптоізольований 5-контактний DIN MIDI-інтерфейс (порти IN і OUT)
  • Чотири 1/4″ TRS двонаправлених MIDI-портів
  • П’ять світлодіодних індикаторів стану MIDI
  • Чотири кабелі TRS діаметром 1,5 фута прямо під прямим кутом
  • Один кабель USB Type-C – USB-A
  • Легке, компактне анодоване алюмінієве шасі з різьбовим кріпленням
  • Вага: 5 унцій (141 г)
  • Розміри: 2,63 дюйма в глибину x 3,5 дюйма в ширину x 1,2 дюйма у висоту (7,2 см у глибину x 9 см у ширину x 3,8 см у висоту)

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Strymon Conduit”
Back to Top
Product has been added to your cart