Single Electric Guitar

Наявність: В наявності
Order in the next for

8,702 

Купити зараз

Класичний MONO M80 Hybrid Case можна побачити у будь-якому куточку світу. Його легка вага та захисні властивості для Вашого інструменту змінили уявлення про те, як може подорожувати музикант у 21 столітті. Роки ретельного вивчення відгуків музикантів дозволили врахувати всі побажання та внести всі необхідні, навіть найменші зміни до конструкції чохлів, забезпечивши тим самим безперервне покращення їхньої якості протягом багатьох років.

Запатентований механізм фіксації головки грифа Headlock™ забезпечує захист будь-якого інструменту. Гітара надійно закріплена протягом усього транспортування. Головка грифа надійно захищена всередині кейсу від будь-яких дій з боків або ззаду, які могли б її пошкодити. Численно тестування показує захист жорстким кофром є міфом, що Headlock™ виграє і у пластикових і дерев’яних кейсів за всіма параметрами.

Захисний шар спеціальної піни забезпечує захист нижньої частини інструменту біля кріплення ременя від вертикальних пошкоджень.

Внутрішні ABS панелі гарантують “hardcase” безпеку інструменту, помітно виграючи при цьому у вазі (Monocase в середньому на 75% легше, ніж жорсткі кофри). Посилена зовнішня оболонка сконструйована таким чином, що розсіює зовнішні дії далі від уразливих місць інструменту.

M80 Case мають потрійні кільця для кріплення Guitar Tick™ – модульного відділу кейсу, покликаного покращити місткість чохла.

Місткі кишені дозволяють брати з собою все необхідне обладнання, а внутрішній органайзер забезпечує продумане розташування будь-яких дрібниць.

Прихована кишеня, розташована в районі головки грифа гітарних, дозволяє розташувати там візитні картки, гаманець, ручки, ключі та ін.

Headlock™ має прозору кишеню для зберігання медіаторів.

Побудовані з урахуванням військових специфікацій, Monocase у зовнішніх матеріалах використовують зносостійкі матеріали, а у внутрішніх – максимально м’які та забезпечують безпеку навіть найвишуканішим покриттям інструментів. Таким чином, поки Ви відчуваєте на собі всі впливи міських умов, Ваш інструмент подорожує першим класом.

Міцні ручки, металеві заклепки та зносостійка тасьма забезпечують тривалий термін експлуатації чохлів.

Міцні подвійні покриті порошком змійки на кожній кишені збільшують термін експлуатації.

Всі кейси M80 мають міцну “підошву” з Hypalon – той самий матеріал, який раніше використовувався у військових надувних плотах.

Вага кейсу близько 2,2 кг.

Monocase – найкращі кейси для Вашої гітари.

 

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Single Electric Guitar”
Back to Top
Product has been added to your cart