Amptweaker Curveball Jr. EQ

Наявність: Немає в наявності
Order in the next for

38  76 

Amptweaker Curveball Jr. EQ – це трисмуговий еквалайзер із подвійним бустером, здатний працювати чистим преампом.

У компактний корпус «молодшої» серії поміщений повністю аналоговий прилад на дискретних елементах, функціональність яких значно перевищує можливості більшості еквалайзерів.

James Brown, батько Amptweaker, створюючи цю педаль, довго вивчав думки гітаристів, який тип еквалайзера їм більше до вподоби. Варіантів було багато: від графічного до параметричного та всі варіанти посередині. Але як помістити це все в одну педаль? І як зробити її не просто корисною, а й простою у використанні, зручною для кожного музиканта?

James зміг знайти ідеальну пропорцію. Curveball Jr. EQ нагадає гітаристам класичний трисмуговий темброблок підсилювача і це невипадково – маленький перемикач US/UK/Thrash повністю копіює характеристики підсилювачів американського, британського зразка, а третій варіант ідеально оптимізований для металу. Звичайно ж, не могло обійтися і без фірмової фішки Amptweaker – перемикача Tight/Normal/Fat, який значно розширює можливості формування тембру.

Можливості регулювання середніх частот значно перевершують здібності звичайних темброблоків – у максимальних положеннях вона дає звучання фіксованої wah-педалі. У той же час ручка Volume не просто дозволяє злегка підлаштувати рівень гучності, а має неабиякі можливості повноцінного бустера.

Але, як завжди, у Amptweaker завжди знайдеться ще один козир у рукаві, і
Curveball Jr. EQ не є винятком. У педалі є і другий контур буста, який можна активувати наступним чином: якщо затиснути футсвітч більш ніж на секунду, колір індикатора зміниться з помаранчевого на зелений – це означає, що педаль перейшла в режим перемикання буста. Тепер при натисканні на кнопку педаль перейде в режим вторинного бусту, рівень якого встановлюється регулятором на бічній поверхні. І він може додати до 10 дБ посилення! Таким чином педаль можна використовувати як чистий преамп з різними рівнями гучності і будь-яким звуковим характером – на смак гітариста.

І звичайно, кожна педаль збирається в США вручну з компонентів найвищого класу і відбудовується і тестується індивідуально.

Перемикач частотної характеристики US/UK/Thrash, що змінює звучання ефекту, копіюючи характеристики класичних підсилювальних темброблоків;
Два рівні буста та можливість перемикатися між ними;
Фірмовий комплексний регулятор Tight/Normal/Fat, що значно розширює можливості регулювання;
Пасивний байпас;
Живлення: від 9В до 18В від батарейок або зовнішніх блоків живлення. При живленні від 9В звук жорсткіший і скомпресованіший, при живленні від 18В – вільніше, динамічніше.
Нижня поверхня корпусу відкручується для кріплення педалборд, передбачено кріплення різними способами;
Споживання струму: 11мА при 9В, 15мА при 18В;
Стандартний роз’єм живлення Boss-івського типу;
Батарейки та блоки живлення не додаються;
Вага: 255 грам, розміри: 6,8 х11, 8х5, 1см
Виготовлено у США

Your custom content goes here. You can add the content for individual product

Customers reviews

Ще немає відгуків.

Будьте першим, напишіть свій відгук “Amptweaker Curveball Jr. EQ”
Back to Top
Product has been added to your cart